صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد/ ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ بستری در شبانه‌روز گذشته

کد خبر 68914 1399-09-13 08:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ نفر افزایش یافته است که تاکنون ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر در این کشور به کووید- ۱۹ مبتلا شده اند.
شمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد/ ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ بستری در شبانه‌روز گذشته

به گزارش خبرگزاری مهر، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جهان را اعلام می‌کند، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید ۱۹) در این کشور طی یک شبانه روز گذشته با افزایشی چشمگیر به مرز ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد.
وبگاه وُرلد میترز در این خصوص اعلام کرد: آخرین شمار مبتلایان به این ویروس ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر است و تعداد قربانیان نیز به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ تَن افزایش یافته است.
بر اساس اعلام این وبگاه، آمریکا با احتساب این آمار در صدر فهرست کشورهای جهان به لحاظ شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان قرار دارد.
گفتنی است، خبرگزاری رویترز پیشتر اعلام کرده بود که افزایش بی‌سابقه موارد ابتلا به کرونا در آمریکا، ظرفیت بیمارستان‌ها را به مرز انفجار رسانده است.
همچنین شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان نیز امروز پنجشنبه در گزارشی اختصاصی در این باره تأکید کرد: ظرفیت بیمارستان ها در آمریکا فراتر از حد معقول پُر شده و بر این اساس آنها نمی توانند به روند کنونی پذیرش مبتلایان به کووید_ ۱۹ ادامه دهند.
به گزارش شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، تنها در شبانه روز اخیر ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ مبتلا به کرونا در بیمارستان های آمریکا بستری شده اند که نوعی رکورد بی سابقه در نوع خود به شمار می آید.


کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید