اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

تغییر قانون پیش‌گشایش معاملات بورسی از سه‌شنبه آینده

کد خبر 68882 1399-09-12 23:48
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
بازار مالیسازمان بورس اوراق بهادار تهران یک اطلاعیه مهم درخصوص نحوه دریافت سفارش در مرحله پیش‌گشایش معاملات بورسی منتشر کرد.
تغییر قانون پیش‌گشایش معاملات بورسی از سه‌شنبه آینده

، سازمان بورس اوراق بهادار اعلام کرد: به اطلاع کلیه سهامداران، فعالین و کارگزاران محترم می‌رساند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ در پنج دقیقه پایانی زمان پیش‌گشایش بازار (از ساعت ۸:۵۵ تا ۹) امکان هرگونه حذف یا ویرایش سفارش‌های وارده قبلی تا زمان گشایش بازار امکان‌پذیر نیست. ۲۲۳۲۲۳
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بورس | سهام | طلا | بازار |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


دهمین هفته خروج حقیقی ها از بازار سرمایه بورس در دست حقوقی‌ها
برآیند معاملاتی بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته حکایت از تداوم روند نزولی اغلب نماگرهای بورسی داشت به‌طوری که شاخص کل افت ۳/ ۲ درصدی را ثبت کرد و میزان کاهش نماگر هم‌وزن به ۷/ ۰ درصد محدود شد.

ضرورت ایجاد بانک های ارزهای دیجیتال باید مساله قانونی و فقهی ارزهای دیجیتال حل شود
مدیر عامل گروه اس اند بی، بر ضرورت راه اندازی بانک های ارزهای دیجیتال تاکید کرد و در عین حال پیشنهاد داد که باید کانونی از کارشناسان این حوزه ایجاد شود تا اطلاعات لازم و صحیح به مخاطبان داده شود.

ریشه اصلاح سنگین شاخص بورس کجاست؟
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در گذشته بارها اعلام شده است که علت اصلاح سنگین شاخص بورس را باید در خارج از بازار سرمایه جست‌وجو کرد که ریشه آن به برخی عوامل اقتصاد ی با محوریت مسایل سیاسی باز می‌گردد.

پیشروی کانالی دلار در اولین ساعات بازگشایی
در صرافی‌های رسمی، هر دلار آمریکا به قیمت ۲۵ هزار و ۵۷۷.۳ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۹ هزار و ۷۶۵.۷ تومان ارزش‌گذاری شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید