صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

پیشنهاد بودجه ۸.۵ میلیارد تومانی برای بنیاد فرهنگی حاج قاسم سلیمانی

کد خبر 68869 1399-09-12 22:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
زینب دختر شهید سلیمانی ریاست بنیاد شهیدی سلیمانی را برعهده دارد.
پیشنهاد بودجه ۸.۵ میلیارد تومانی برای بنیاد فرهنگی حاج قاسم سلیمانی


حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهوری امروز یکشنبه ۱۶ آذرماه با حضور در مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه ۹۴ را تقدیم مجلس کرد.
براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۴ میزان اعتبارات دولت به بنیاد شهید و امور ایثارگران ۸ هزار و ۲۳۶ میلیارد و ۶۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پیش بینی شده است. این در حالی است که بودجه مصوب بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال گذشته ۶ هزار میلیارد تومان بوده است.
براساس بودجه پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۴ میزان اعتبارات دولت به «ستاد مرکزی راهیان نور کشور» ۱۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است. در ردیف توزیع اعتبارات جدول شماره ۱۸ بودجه پیشنهادی سال ۹۴، دولت برای «مطالبات خانواده معظم شهدا، پاداش پایان خدمت، سایر مطالبات و دیون» مبلغ ۱۵۶ میلیارد تومان پیش بینی شده است.
معوقات ایثارگران تا سال ۹۰ چندی پیش پرداخت شد و معوقات از سال ۹۰ به بعد هنوز باقی مانده است. اکنون این مبلغ برای سال ۹۴ از سوی دولت پیشنهاد شده است.
همچنین برای «قانون خدمات رسانی ایثارگران» ۲۲۷ میلیارد تومان، برای «هزینه تحصیلی و آموزشی مصادیق ایثارگری مطرح در تبصره۱۵» مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان و برای «هزینه های درمانی مصادیق ایثارگری» ۳۴ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایرانپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید