اکونومی نیوز / اجتماعی

نان گران نمی شود نباید خللی در توزیع و عرضه آرد ایجاد شود

کد خبر 68854 1399-09-12 20:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون هماهنگی امور اقتصاد ی استاندار تهران با تاکید بر اینکه نان در استان تهران گران نمی شود، گفت: هر اقدامی برای فروش نان با قیمت گران تر تخلف است.
نان گران نمی شود نباید خللی در توزیع و عرضه آرد ایجاد شود


حشمت الله عسگری در جلسه آرد و نان استان تهران در مورد وضعیت قیمت نان گفت: تصمیمی برای افزایش نرخ نان گرفته نشده است و هر اقدامی برای فروش نان با قیمت گران تر تخلف است.   وی افزود: موضوع افزایش قیمت نان در دست بررسی است ولی اصلاح آن فقط منوط به تصمیم و اعلام نظر مراجع ذی صلاح است و تا زمانی که در این زمینه تصمیمی گرفته نشده است، هیچ اصلاحی پذیرفتنی نیست و باید کارها و فعالیت ها با روال قانونی پیش برود.   وی ادامه داد: از سوی دیگر با وجو آنکه کاهش زمان عرضه و حمل آرد در سطح این استان قابل تقدیر است، اما در این زمینه حتی یک ساعت تاخیر هم قابل پذیرش نیست.   عسگری تاکید کرد: نباید هیچ خلل و تاخیری در روند توزیع و عرضه آرد در استان تهران ایجاد شود و نمی توان در موضوع آرد و نان، مساله ای ایجاد کرد یا به آسانی از کنار مشکلاتی مانند تاخیر در توزیع آرد عبور کرد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


سود ٣۴۴٠ میلیارد تومانی به تصویب هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان رسید
در جلسه سالانه هیات امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سود ٣۴۴٠ میلیارد تومانی به تصویب هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان رسید.

لازم است در حوزه مدارس عشایری استانداردهای خود را تغییر دهیم
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: لازم است در حوزه مدارس عشایری استانداردهای خود را تغییر دهیم.

برگزاری آزمون مجدد برای استخدام معلمان
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که در آزمون استخدام امسال پذیرفته نشده‌اند و یا به هر دلیلی موفق به شرکت در آن نشده‌اند می‌توانند در این آزمون که شاید بهار سال آینده برگزار شود شرکت کنند.

محدودیت ترددی نوروز باید در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اجرا شود
وزیر کشور گفت: اگر برای نوروز وضعیت در استان‌ها و شهرهایی قرمز، نارنجی و زرد بود باید حتماً محدودیت‌هایی اعمال شود که البته از نظر گردشگری، اقتصادی و تجاری مردم آنجا را دچار اشکال می‌کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید