اکونومی نیوز / سیاسی

ارسال لایحه بودجه با پیک موتوری شأن مجلس رعایت نشد

کد خبر 68845 1399-09-12 20:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه لایحه بودجه دولت در مجلس بسیار مهم است که متاسفانه عدم حضور رئیس جمهور به بهانه توصیه ستاد ملی کرونا جای تعجب دارد.
ارسال لایحه بودجه با پیک موتوری شأن مجلس رعایت نشد


جعفر قادری صبح امروز گلایه خود را در توئیتی اعلام کرد که در راستای عملکرد دولت الکترونیک و توجه به پروتکل های بهداشتی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را دولت به وسیله پیک موتوری برای مجلس ارسال کرده است که در این راستا در گفتگو با با بیان اینکه لایحه بودجه سال باید توسط رئیس جمهور به مجلس تقدیم شود افزود: این در حالی است که «حسینعلی امیری»، معاون پارلمانی رئیس جمهور، امروز لایحه بودجه ١۴٠٠ را به علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، ارائه داد.
قادری با اشاره به اینکه روز گذشته از سوی معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام شد با توجه به توصیه های ستاد ملی به جای رئیس جمهور، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه آخرین لایحه بودجه دولت دوازدهم را به مجلس ارائه خواهد کرد افزود: اما بر خلاف انتظارها رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در مجلس حضور پیدا نکرد.
نماینده مردم شیراز و زرقان با یادآوری اینکه همه ساله رسم بر این بوده است که در زمان ارائه لایحه بودجه، رئیس جمهور ضمن ارائه توضیحاتی از لایحه بودجه آخرین وضعیت شاخص های اقتصادی کشور را هم تشریح کند یادآور شد: شأن مجلس بالاتر از این است که معاون پارلمانی رئیس جمهور لایحه بودجه را در کمتر از ۲۰ ثانیه به مجلس تقدیم کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » مجلس | دولت | مردم | بهداشت | اقتصاد | شاخص | نماینده |از پرونده ها بخوانید
» وضعیت بخشودگی جرایم مازاد سال ۹۹ در بودجه ۱۴۰۰
» پایان جلسه علنی مجلس/فردا سقف درآمدی بودجه ۱۴۰۰ مشخص می‌شود
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


گزارش توییتری ظریف از دیدار امروزش با وزیر خارجه عراق
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری به محور‌های دیدار و گفت‌وگوی خود با وزیر امور خارجه عراق در تهران اشاره کرد.

کاخ سفید با سیاست دوگانه در استفاده از تروریسم دوست داعش می‌ماند
مشاور رئیس مجلس در امور بین الملل، نوشت: کاخ سفید با اعمال سیاست دوگانه در استفاده از تروریسم، دوست داعش می‌ماند و فقط ماسک مستاجران جدید کاخ سفید تغییر کرده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید