صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

دعای آیت الله جنتی برای رفع کسالت محمد یزدی و مصباح یزدی

کد خبر 68793 1399-09-12 17:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دبیر شورای نگهبان ضمن درخواست از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور و دستگاه قضایی برای شناسایی و برخورد با عوامل ترور شهید فخری زاده، از آنان خواست تا با شناسایی رخنه‌ها، از تکرار وقوع آن به طور جدی جلوگیری کنند.
دعای آیت الله جنتی برای رفع کسالت محمد یزدی و مصباح یزدی


 آیت الله احمد جنتی صبح امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ در جلسه این شورا با اشاره به ترور محسن فخری زاده، گفت: این ضایعه تلخ و ناگوار را به حضرت صاحب الزمان (عج)، مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده محترم شهید تسلیت عرض می کنیم؛ اگرچه از این مصیبت عزا داریم، اما یقین داریم خون این دانشمند شهید موجب برکت و پیشرفت دو چندان کشور می شود.
جنتی افزود: دشمن نادان، فکر می کند با ترور و به شهادت رساندن دانشمندان مان، مسیر پیشرفت علم در کشور متوقف می شود در حالی که باید بداند این مسیر در همه حوزه های آن در ایران، " نظام مند" شده و سال ها است توسط انبوهی از جوانان متعهد و متخصص در حال حرکت است و حذف و ترور افراد در این مسیر نه تنها خللی ایجاد نمی کند بلکه بر سرعت آن می افزاید.
وی با تاکید بر اینکه انبوهی از شاگردان شهید فخری زاده مسیر او را ادامه می دهند، تاکید کرد: باید تربیت انسان های فاضل و متخصص ادامه پیدا کند و البته از جان آن ها نیز به شدت مراقبت و حفاظت شود.
دبیر شورای نگهبان ضمن درخواست از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور و دستگاه قضایی برای شناسایی و برخورد با عوامل این ترور، از آنان خواست تا با شناسایی رخنه ها و زمینه های بروز این حادثه، از تکرار وقوع آن به طور جدی جلوگیری کنند.
جنتی در پایان به کسالت آیت الله محمد یزدی و آیت الله مصباح یزدی اشاره کرد و گفت: هر دو نفر از شخصیت های بزرگ علمی، انقلابی و مردمی هستند که از خدای متعال برای آن ها طلب صبر و شفای عاجل دارم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید