اکونومی نیوز / اجتماعی

کشف ۳۰۰ گرم شیشه از یک جاروبرقی

کد خبر 68787 1399-09-12 16:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سوداگر مرگ و کشف ۳۰۰ گرم شیشه که در یک جاروبرقی جاساز شده بود، خبر داد.
کشف ۳۰۰ گرم شیشه از یک جاروبرقی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ پیمان لطیفی در تشریح این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح ایست و بازرسی در محله بازار دوم نازی آباد مأموران کلانتری نازی آباد به یک دستگاه پژو ۲۰۶ نقره‌ای رنگ با دو نفر سرنشین مشکوک می‌شوند و مأموران با بازرسی از داخل با یک دستگاه جارو برقی در داخل صندوق عقب خودرو مواجه شدند که با سوال از هر دو طرف پاسخ‌هایی ضد و نقیض دریافت کردند. که این پاسخ‌ها شک پلیس را دوچندان کرد.
وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد با بررسی دقیق‌تر این جارو برقی متوجه درستکاری در پیچ‌های بدنه جارو برقی شدند که با باز کردن جارو برقی یک بسته مشکوک داخل موتور جارو برقی کشف گردید که به نظر می‌رسید حاوی ماده‌ای شبیه شیشه است.
رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد تصریح کرد: دو نفر متهم به همراه خودرو و مواد کشف شده به کلانتری منتقل و مشخص شد مواد مکشوفه شیشه است و متهمان در اظهارات خود گفتند که مواد را از یکی از دوستانشان تحویل گرفته و با جاساز کردن آن در بدنه جارو برقی قصد ارسال آن به یکی از شهرهای شمالی کشور را داشتند که پلیس به آنها مشکوک و دستگیرشان کرد.
لطیفی گفت: متهم همراه ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه به مراجع قضائی معرفی شد.

کلمات کلیدی » بازار | خودرو | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


 اینترنت شاد در 1400 رایگان ماند
نمایندگان مجلس، تعرفه اینترنت پیام‌رسان‌های داخلی مانند شاد، دانشگاه‌ها، مراکز دولتی و ... را در سال آینده رایگان تعیین کردند.

ابتلای یک نفر به گونه ناشناخته کرونا یک شهر نیوزیلند را به تعطیلی کشاند
ابتلای یکی از ساکنان اوکلند به گونه‌ای ناشناخته از ویروس کرونا، این بزرگترین شهر نیوزیلند را به تعطیلی یک هفته‌ای کشاند.

چرا واکسیناسیون کرونا در ژاپن دیر شروع شد؟
توکیو پایتخت ژاپن در تابستان سال ۲۰۲۱ میزبان بازی‌های تابستانی المپیک خواهد بود. بنابراین انتظار می‌رفت ژاپن جز نخستین کشورهایی باشد که واکسن کرونا را دریافت و واکیسناسیون را آغاز می‌کنند.

برنامه های آموزش سلامت موجب صرفه جویی در هزینه‌های درمانی می‌شود
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: استفاده از برنامه های آموزش سلامت موجب صرفه جویی در هزینه های خدمات درمانی می شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید