اکونومی نیوز / اجتماعی

ادامه محدودیت فعالیت مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران از ۱۵ آذر

کد خبر 68781 1399-09-12 16:33
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
محدودیت فعالیت مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران که با مصوبه ستاد ملی کرونا از روز شنبه اول آذرماه آغاز شده بود، در هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.
ادامه محدودیت فعالیت مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران از ۱۵ آذر

به گزارش خبرگزاری مهر، بنا بر آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، وضعیت شهر تهران از قرمز به نارنجی در محدودیت‌های کرونایی تغییر کرده که در این وضعیت مشاغل گروه ۳ و ۴ همچنان محدودیت فعالیت خواهند داشت.
باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پر برخورد، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های ورزشی سالنی از روز شنبه ۱۵ آذرماه همچنان با محدودیت فعالیت مواجه خواهند بود و با تخلفات احتمالی در فعالیت مجموعه‌ها به طور جدی برخورد خواهد شد.
در این مدت زمین‌های چمن روباز جهت تمرین مسابقات ورزشی اجازه فعالیت خواهند داشت.

کلمات کلیدی » کرونا | تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تعطیلی یک شهر نیوزیلند به دلیل ابتلای یک نفر به گونه ناشناخته کرونا
سلامت ایسنا نوشت: ابتلای یکی از ساکنان اوکلند به گونه‌ای ناشناخته از ویروس کرونا، این بزرگترین شهر نیوزیلند را به تعطیلی یک هفته‌ای کشاند.

نمکی: جهان از کنترل کرونا در ایران حیرت کرد ایران همچنان در خطر ویروس جهش‌یافته
سلامت ایرنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دوران کرونا دنیا حیرت کرد چه شد که در دو ماه توانستیم مرگ و میر و اشغال تخت‌های بیمارستانی را به یک پنجم برسانیم. هیچ کاری نبود جز بکارگیری نظام قدرتمند شبکه بهداشتی که توانستیم از سرریز بیماران جلوگیری کنیم.

بررسی لایحه بودجه شهرداری تا فردا ادامه دارد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز و فردا نیز برای بررسی لایحه بودجه شهرداری جلسه خواهیم داشت که تا روز سه شنبه به بخش هزینه ها برسیم. 

ورود یک سامانه‌ بارشی از جنوب غرب کشور
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با ورود سامانه‌ای از جنوب غرب کشور از بعد از ظهر امروز در استان‌های غربی و جنوب غربی وقوع رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید