صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

لبنانی‌ها تصاویر «محمد بن سلمان» را آتش زدند

کد خبر 68731 1399-09-12 15:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شماری از لبنانی های ساکن اردوگاه «البداوی» با برگزاری تجمعی در اعتراض به عادی سازی روابط عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی، تصاویر متعلق به «محمد بن سلمان» را آتش زدند.
لبنانی‌ها تصاویر «محمد بن سلمان» را آتش زدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، شماری از لبنانی‌های ساکن اردوگاه «البداوی» واقع در شمال لبنان در اعتراض به عادی سازی روابط عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی، اقدام به برگزاری تجمع کردند.
بر اساس این گزارش، لبنانی‌ها در جریان برگزاری این تجمع اعتراض آمیز در اردوگاه البداوی شعارهایی را علیه عربستان سعودی سر دادند و هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کردند.
پایگاه لبنانی العهد اعلام کرد که شرکت کنندگان در تجمع مذکور تصاویری از محمد بن سلمان را که همراه با پرچم رژیم صهیونیستی بود، در مکان برگزاری تجمع به آتش کشیدند. این اعتراضات پس از آن برگزار شد که اخیراً بن سلمان نشستی را با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر «نئوم» برگزار کرده بود.
گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای در واکنش به سفر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان تاکید کردند: ما استقبال از این جنایتکار تروریست در عربستان را به شدت محکوم می‌کنیم. استقبال از این جنایتکار در عربستان غیرقابل توجیه است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید