صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در «عسیر» را هدف قرار دادند

کد خبر 68678 1399-09-12 13:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیاتی گسترده مواضع مزدوران سعودی در «الربوعه» واقع در شهر مرزی «عسیر» عربستان را هدف قرار دادند.
نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در «عسیر» را هدف قرار دادند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المسیره، سلسله عملیات‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن علیه مزدوران سعودی در نقاط مختلف ادامه دارد. نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی در شهر مرزی عسیر را هدف قرار دادند.
بر اساس این گزارش، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در این عملیات، مواضع مزدوران سعودی در منطقه «الربوعه» واقع در شهر مرزی عسیر را مورد حمله قرار دادند. به دنبال این عملیات گسترده، دهها مزدور سعودی فرار را بر قرار ترجیح داده و از مواضع خود گریختند.
ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جریان عملیات مذکور همچنین موفق شدند شماری از مزدوران سعودی را بازداشت کنند. این درحالی است که آنها اخیراً نیز عملیاتی را در شهر مرزی نجران ترتیب داده بودند.
چندی پیش هم «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش «أنصارالله» تداوم حمایت‌های خارجی از متجاوزان سعودی را به شدت محکوم کرد. وی در این خصوص با اشاره به تسلیحات آمریکایی و انگلیسی که سعودی‌ها در جنگ علیه یمن از آنها استفاده می‌کنند، گفت: سلاح‌های آمریکا و انگلیس نمی‌توانند تأمین‌کننده امنیت عربستان باشند.
عبدالسلام در ادامه یادآور شد: عربستان سعودی تنها در یک صورت می‌تواند امنیتِ از دست رفته خود را بازیابی کند و آن هم این است که به جنگ علیه یمن و نیز محاصره ملت یمن پایان دهد و برای همیشه از این کشور خارج شود.

کلمات کلیدی »

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید