صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

جزئیات جلسه مهم سازمان بازرسی با خودروسازان / خودروهای انبارشده تعیین تکلیف می‌شوند

کد خبر 68650 1399-09-12 13:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خودروسازان و برخی دستگاه‌های اجرایی در جلسه ای که هم اکنون در سازمان بازرسی در حال برگزاری است درباره تحویل خودروهای انبار شده به مشتریان تصمیم گیری می کنند.
جزئیات جلسه مهم سازمان بازرسی با خودروسازان / خودروهای انبارشده تعیین تکلیف می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، هم اکنون جلسه مهمی در سازمان بازرسی کل کشور میان خودروسازان و برخی دستگاه‌های اجرایی در حال برگزاری است.
یک منبع آگاه در این زمینه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این جلسه، مدیران دو شرکت اصلی خودرو سازی، معاون و مدیرانی از بانک مرکزی، گمرک، سازمان راهداری، سازمان استاندارد، پلیس راهور و سازمان محیط زیست حضور دارند و قرار است که درباره تحویل خودروهای انبار شده به مشتریان تصمیم گیری و این مشکل با همفکری تمام دستگاه‌های مسئول و خودروسازان حل شود.
وی با اشاره به اینکه اعداد و آمار مطرح شده در این زمینه عجیب است، افزود: در این جلسه تصمیمات مهمی در حال اتخاذ است که بزودی اطلاع رسانی می‌شود.

در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایرانپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید