اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

جزئیات جلسه مهم سازمان بازرسی با خودروسازان / خودروهای انبارشده تعیین تکلیف می‌شوند

کد خبر 68650 1399-09-12 13:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خودروسازان و برخی دستگاه‌های اجرایی در جلسه ای که هم اکنون در سازمان بازرسی در حال برگزاری است درباره تحویل خودروهای انبار شده به مشتریان تصمیم گیری می کنند.
جزئیات جلسه مهم سازمان بازرسی با خودروسازان / خودروهای انبارشده تعیین تکلیف می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، هم اکنون جلسه مهمی در سازمان بازرسی کل کشور میان خودروسازان و برخی دستگاه‌های اجرایی در حال برگزاری است.
یک منبع آگاه در این زمینه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این جلسه، مدیران دو شرکت اصلی خودرو سازی، معاون و مدیرانی از بانک مرکزی، گمرک، سازمان راهداری، سازمان استاندارد، پلیس راهور و سازمان محیط زیست حضور دارند و قرار است که درباره تحویل خودروهای انبار شده به مشتریان تصمیم گیری و این مشکل با همفکری تمام دستگاه‌های مسئول و خودروسازان حل شود.
وی با اشاره به اینکه اعداد و آمار مطرح شده در این زمینه عجیب است، افزود: در این جلسه تصمیمات مهمی در حال اتخاذ است که بزودی اطلاع رسانی می‌شود.

کلمات کلیدی » طلا | بانک | بانک مرکزی | خودرو | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


سهم ۵۰ درصدی صنایع کوچک از صادرات کشور/ رشد ۱۱۲ درصدی در شهرک‌های صنعتی کشور
معاون وزیر صمت با اشاره به بازگشت ۱۳۶۵ واحد تولیدی به چرخه تولید از برنامه‎‌ریزی برای احیاء ۱۵۰۰ واحد تولیدی راکد و غیرفعال مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال آینده خبر داد.

وضعیت بخشودگی جرایم مازاد سال ۹۹ در بودجه ۱۴۰۰
اقتصاد کلاننمایندگان مجلس با بخشودگی تمامی مبالغ جریمه مازاد بر اصل جرایم ناشی از تخلفات سال ۹۹ در صورت پرداخت تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ موافقت کردند.

ادامه رشد ماهانه قیمت مسکن در تهران/منطقه ۱متری۶۰میلیون تومان شد
بانک مرکزی از رشد ۳.۷ درصدی متوسط قیمت مسکن در تهران در بهمن امسال نسبت به دی ماه خبر داده است.

یک کارشناس: بازار سوریه همچنان به روی تولیدکنندگان موادغذایی ایران بسته است
اقتصاد کلاناستاد دانشگاه اصفهان گفت: چون رفتار ویروس کرونا و روند کاهشی آن قابل پیش‌بینی نیست، لازم است بیش از پیش، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که قابلیت تاب‌آوری به اقتصاد ملی ما می‌دهد، مورد توجه قرار گیرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید