اکونومی نیوز / اجتماعی

اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه ۱۵

کد خبر 68648 1399-09-12 13:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون فنی و عمران منطقه۱۵ گفت: عملیات احداث زیرگذر پیاده رو تقاطع خیابان پیامبر اعظم با بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول ۸۸ متر به اتمام رسید.
اتمام عملیات احداث زیرگذر بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه ۱۵

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا حلاجیان با اعلام این خبر گفت: این عملیات به درخواست ساکنان قسمت جنوبی محله مشیریه و با نظر شورایاری محله با هدف تسهیل در تردد ساکنان قسمت جنوبی محله مشیریه در آستانه اتمام و همزمان با افتتاح پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن انجام شد. به گفته وی، روز گذشته با اجرای عملیات آسفالت معابر شرقی و غربی زیرگذر اعظم واقع در ضلع شمال و جنوب بزرگراه شهید نجفی رستکار به حجم ۱۴۰ تن پخش آسفالت عملیات عمرانی این پروژه به اتمام رسید.
وی ادامه داد: اجرای عملیات زیباسازی شامل تامین روشنایی با نصب ۱۰۰ شعله پروژکتور LED و انجام رنگ آمیزی الوان در حال اجرا است و تا ۲ روز آینده به اتمام می رسد.
حلاجیان اضافه کرد: این زیر گذر خارج از نقشه اولیه پروژه به عنوان زیر پروژه الحاقی به عرض حدود ۴ متر و طول ۸۸ متر در دستور کار قرار گرفت تا شهروندان همزمان با بهره برداری از پروژه بتوانند از آن استفاده کنند.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید