صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

عدم حضور روحانی برای ارائه لایحه بودجه، اهانت به مجلس بود

کد خبر 68635 1399-09-12 13:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم حضور رئیس جمهور در مجلس برای ارائه لایحه بودجه اهانت به مجلس بود و ما نباید این اهانت ها را بپذیریم.
عدم حضور روحانی برای ارائه لایحه بودجه، اهانت به مجلس بود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن نوروزی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: رئیس جمهور باید در صحن مجلس توضیحاتی درباره کلیات لایحه بودجه به نمایندگان ارائه می داد اما وی در مجلس حاضر نشد.
وی بیان کرد: گویا علت نیامدن رئیس جمهور به مجلس، بیماری کرونا است اما وی باید به این نکته توجه کند که نمایندگان و معاونان وی هم انسان هستند و شایسته نیست که لایحه بودجه با اسنپ به مجلس ارسال شود.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: ما نباید این اهانت ها را بپذیریم و مطابق با این بودجه، برای دولت آینده ۳ هزار میلیارد تومان کسری بودجه به وجود خواهد آمد و بهتر بود این لایحه را به دولت برمی گرداندیم.
نوروزی در ادامه جلسه در تذکری به احمد امیرآبادی فراهانی گفت: شما در زمان ریاست لاریجانی به دلیل همشهری بودن با وی، در جایگاه هیئت رئیسه می نشستید و الان هم از نجابت قالیباف استفاده می کنید، چرا که بنده چندین طرح ارائه کردم اما هیچ یک در صحن مجلس ارائه نشده است.
وی اظهارداشت: بنده طرحی برای ایثارگران ارائه کردم اما هیئت رئیسه آن را اعلام وصول نکرد اما امیرآبادی فراهانی طرح خودش را ارائه کرد که این مسئله ظلم در حق نمایندگان است.کلمات کلیدی »از پرونده ها بخوانید
» دولت باید هزینه‌هایش را کاهش دهد تا کسری بودجه جبران شود
» اولین جلسه ستاد تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۰ برگزار شد
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید