اکونومی نیوز / سیاسی

نظامیان صهیونیست ۹ فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند

کد خبر 68613 1399-09-12 12:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به کرانه باختری و درگیری با شهروندان فلسطینی ۹ تَن از آنها را بازداشت کردند.
نظامیان صهیونیست ۹ فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری وفا، اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. در همین راستا، نظامیان صهیونیست به صورت وحشیانه به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.
بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست پس از یورش به کرانه باختری منازل فلسطینیان را مورد هجوم قرار داده و اقدام به ضرب و شتم آنها کردند. این درحالی است که صهیونیست‌ها ۹ شهروند فلسطینی را نیز بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه اکتبر هم بر شدت سرکوب‌های خود علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی افزودند. طبق آخرین آمار منتشر شده، صهیونیست‌ها طی ماه اکتبر گذشته ۴۱۰ شهروند فلسطینی را در نقاط مختلف اراضی اشغالی بازداشت کردند.
در همین حال، کمیته حمایت از خبرنگاران در فلسطین هم با صدور بیانیه‌ای از تداوم نقض حقوق خبرنگاران فلسطینی در نقاط مختلف از جمله کرانه باختری خبر داد. این کمیته تأکید کرد: خبرنگاران فلسطینی همچنان در معرض اقدامات تجاوزات رژیم صهیونیستی قرار دارند و حقوق آنها به اشکال مختلف توسط این رژیم نقض می‌شود.

کلمات کلیدی » آمار |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


فشار و تهدید ایران نتیجه‌ای جز ویران کردن باقیمانده برجام ندارد
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: توسل به شیوه‌های فشار مانند قطعنامه هیچ نتیجه‌ای جز ویران کردن باقیمانده برجام نخواهد داشت.

آمریکا یک دایناسور بزرگ است با مغزی کوچک / جنگ‌هایی که به خانه کشیده شد
فارین پالیسی در گزارشی به قلم استفان والت نوشت:دولت آمریکا اکنون شبیه یک دایناسور بزرگ و سنگین است که بدنی حجیم و مغزی کوچک دارد،حفاظت فزاینده ای از آن می‌شود اما از مردم عادی فاصله می‌گیرد.

مسئله سردشت نباید مشمول مرور زمان شود
رییس قوه قضاییه در دیدار با جمعی از خانواده های بمباران سردشت گفت: مسئله سردشت نباید به دست فراموشی سپرده شود.

حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده ٢۵ درصد افزایش می‌یابد
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید