اکونومی نیوز / سیاسی

شهرک‌نشین صهیونیست، کارگران فلسطینی را با اتوبوس زیرگرفت/ شهادت ۲ نفر

کد خبر 68611 1399-09-12 12:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک شهرک‌نشین صهیونیست امروز چهارشنبه گروهی از کارگران فلسطینی را در نزدیکی ایست بازرسی شهر «بیت لحم» با اتوبوس زیر گرفت که به دنبال آن ۲ نفر به شهادت رسیدند.
شهرک‌نشین صهیونیست، کارگران فلسطینی را با اتوبوس زیرگرفت/ شهادت ۲ نفر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، یک شهرک‌نشین صهیونیست امروز چهارشنبه گروهی از کارگران فلسطینی را در نزدیکی ایست بازرسی شهر «بیت لحم» واقع در کرانه باختری با اتوبوس زیر گرفت.
بر اساس این گزارش، منابع محلی نیز اعلام کردند که چند دستگاه آمبولانس شماری از کارگران را که به شدت مجروح شده بودند، به بیمارستان منتقل کردند. به دنبال این اقدام جنایتکارانه تاکنون ۲ فلسطینی شهید و ۵ تَن دیگر به شدت زخمی شده اند.
شاهدان عینی اعلام کردند: زمانی که کارگران فلسطینی در حال خروج از ایست بازرسی بیت لحم بودند، شهرک‌نشین صهیونیست با اتوبوس به سمت آنها حرکت کرده و اقدام به زیرگرفتن کارگران کرد که در نتیجه آن ۲ نفر به شهادت رسیدند.
این درحالی است که پیشتر نیز شهرک نشینان صهیونیست بارها به وسیله خودروهای خود اقدام به زیرگرفتن فلسطینیان در نقاط مختلف کرانه باختری کرده اند. با این حال، پلیس رژیم صهیونیستی نه تنها هیچ واکنشی به این اقدام جنایتکارانه نشان نداده بلکه از آن حمایت نیز کرده است.

کلمات کلیدی » خودرو | پلیس | کارگر |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید