اکونومی نیوز / سیاسی

امروز ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها بررسی می‌شود

کد خبر 68608 1399-09-12 12:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که امروز مجلس ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را مورد بررسی قرار می دهد.
امروز ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها بررسی می‌شود


 علی نیکزاد در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: در حال حاضر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حال بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران است. این همان طرحی است که صبح و بعد از ظهر روز گذشته مجلس آن را بررسی کرده است.
وی افزود: نمایندگان از جلسه خارج نشوند تا بتوانیم گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره رفع ایرادات شورای نگهبان را مورد بررسی قرار دهیم.
روز گذشته کلیات و ۹ ماده طرح اقدام راهبردی برای مقابله با تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران به تصویب رسید و بلافاصله به شورای نگهبان ارجاع شد. شورای نگهبان نیز ایراداتی به این طرح وارد دانسته که مجلس امروز این ایرادات را بررسی می کند.
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | مجلس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


قالیباف منتظر ابراهیم رئیسی است
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها در سکوت سیاسی قبل از انتخابات به سر می‌بریم. به نظرم اگر آقای رئیسی بیاید، قالیباف برنامه‌ای ندارد.

۹ تروریست در پاکستان کشته شدند
کمتر از ۲ روز از عملیات گسترده ارتش پاکستان در «وزیرستان» واقع در شمال غرب این کشور علیه عناصر تروریستی، گزارش منابع رسمی حکایت از کشته شدن ۹ تروریست دیگر در این منطقه و همزمان در ایالت بلوچستان دارد.

تقسیم کار اصولگرایان برای 2 انتخابات 1400
چهره سیاسی اصولگرا می گوید: انتخابات همواره تحت تاثیر عملکرد رقیبی است که در مسؤلیت مستقر است و شورای پنجم نشان داد که شورای اثرگذاری نبوده و عملکرد قابل توجهی هم نداشته است و این خود یک فرصت برای اصولگراها محسوب می شود.

نیروی هوایی ارتش در خنثی سازی‌ تحریم‌های آمریکا نمونه است
رئیس مجلس گفت: امروز نیروی هوایی ارتش به عنوان یک سازمان در خنثی‌سازی تحریم و فشار حداکثری آمریکا نمونه‌ای است که جوانان ما باید به آن دقت کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید