اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه ۱۴۰۰ مشخص شد/ ۱۲۰ هزارمیلیارد تومان صادرات نفت

کد خبر 68606 1399-09-12 12:31
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
منابع طرح هدفمندی یارانه ها در بودجه سال آینده ۲۶۷ هزار میلیارد و ۶۷ میلیون تومان دیده شده است که ۱۲۰ هزار میلیارد تومان از آن حاصل از صادرات نفت پیش بینی شده است.
منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه ۱۴۰۰ مشخص شد/ ۱۲۰ هزارمیلیارد تومان صادرات نفت

به گزارش خبرنگار مهر در تبصره ۱۴ لایحه بودجه ۱۴۰۰، منابع طرح هدفمندی یارانه‌ها ۲۶۷ هزار میلیارد و ۶۷ میلیون تومان دیده شده است که ۶۶.۲۵۹ هزار میلیارد تومان از محل دریافتی حاصل از فروش داخلی فرآورده‌های نفتی، ۱۲۰.۰۳۷ هزار میلیارد تومان از محل دریافتی حاصل از فروش صادراتی فرآورده‌های نفتی، ۳۲.۱۱۷ هزار میلیارد تومان از محل دریافتی حاصل از فروش داخلی گاز طبیعی با احتساب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده، ۳۲.۳۰۳ هزار میلیارد تومان از محل خوراک میعانات گازی پتروشیمی‌ها و ۱۶.۳۵۰ هزار میلیارد تومان از محل طلب سهم دولت از پتروشیمی‌ها بابت خوراک میعانات گازی سنوات گذشته پیش بینی شده است.


کلمات کلیدی » نفت | صادرات | دولت | تومان |از پرونده ها بخوانید
» مجلس برای زیرساخت‌های واکسن بودجه اختصاص دهد ویروس جهش‌یافته اولین بار در تهران مشاهده شد
» مخالف کاندیداتوری رئیسی و قالیباف هستم سقوط بورس، کسری بودجه دولت را جبران کرد نه خودم و نه خانواده‌ام گرین‌کارت نداریم در صداوسیما ممنوع التصویرم
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


کاهش شدید کمک مالی انگلیس به کشورهای بحران زده عربی
دولت انگلیس با اتخاذ تصمیمی مبنی بر کاهش شدید کمک‌های مالی به مؤسسه‌های حقوق بشری در کشورهای بحران زده ای مانند یمن، سوریه و سودان جنوبی تعجب برخی را برانگیخت.

تشریح آخرین جزئیات انتخابات ۱۴۰۰ توسط رئیس ستاد انتخابات کشور
رئیس ستاد انتخابات کشور آخرین جزئیات فرآیند برگزاری انتخابات‌ سال آینده را تشریح کرد.

داوطلبان انتخابات به صورت غیر حضوری اقدام به نام نویسی کنند
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: ثبت نام‌ها از ۲۰اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق درگاه‌های موبایل و وب سایت و پیشخوان‌های دولت و همچنین به صورت حضوری شروع می‌شود.

نامه احمدی‌نژاد به آیت‌الله سیستانی
رئیس جمهور سابق کشورمان در نامه ای به آیت‌الله سیستانی نوشت: متأسفانه در طول تاریخ، مواضع رهبران دینی در برابر ظلم اشراف سیاسی و اقتصاد ی غالباً انفعال، توجیه‌گری، بهره‌برداری، مشارکت و یا سکوت همراه با تأیید بوده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید