صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

تقدیر نمایندگان از قوه قضائیه در برخورد با پرونده‌های تخلف خصوصی‌سازی

کد خبر 68603 1399-09-12 12:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه تقدیر جمعی از نمایندگان در رابطه با عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده‌های تخلف خصوصی سازی را قرائت کرد.
تقدیر نمایندگان از قوه قضائیه در برخورد با پرونده‌های تخلف خصوصی‌سازی

به گزارش خبرنگار مهر، سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه)  مجلس شورای اسلامی بیانیه حمایت ۱۱۵ نفر از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف حوزه خصوصی سازی را قرائت کرد.
 متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه
با اهدای سلام و تحیت
احتراما ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجددانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارت گران در جریان واگذاری های خلاف قانون سازمان خصوصی سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می داریم.
هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم پوشی از نقض بیّن قانون توسط آن قوه معزز، به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آن ها حفظ شود. رجا واثق دارد که مجموعه محترم قوه قضائیه با حضور حضرتعالی ضمن برخورد با مجرمان ذی مدخل کلیه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران، ایران ایر تور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت المال بازخواهد گرداند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید