اکونومی نیوز / سیاسی

دولت عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد/ آقای روحانی! سنجیده‌تر صحبت کنید

کد خبر 68591 1399-09-12 12:04
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرغ از سفره مردم پر کشید که آن هم به دلیل عدم تأمین ارزهای دامی و وجود مافیای شدید واردات است، گفت: دولت عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد.
دولت عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد/ آقای روحانی! سنجیده‌تر صحبت کنید

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی،گفت: اقدام بزدلانه صهیونیست ها در ترور شهید فخری زاده را محکوم می کنیم و خواستار پاسخی محکم، قاطع و بازدارنده هستیم.
وی خطاب به رئیس جمهور،تصریح کرد: آقای روحانی! لازم می دانم از شما تشکر کنم که امروز هم به ملت ایران بی احترامی کردید و به مجلس نیامدید و البته دوست داشتیم که امروز بودید و حرف ملت را می شنیدید.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! باید حرف های سنجیده تر بزنید و نباید گرای غلط دهید.
موسوی لارگانی گفت: رئیس جمهور مصوبه هسته ای مجلس را مضر دانسته که با شأن و جایگاه حقوقی وی تناسب ندارد و باید از وی بپرسیم که آقای روحانی! گلابی های برجام شما فقط ترور و تحریم بود؟ احتمالا دوباره مستوجب خشم و شکایت مجدد رئیس جمهور خواهم شد.
وی تاکید کرد: با تلاش همه جانبه مثلث وزارت صمت، کشاورزی و بانک مرکزی، مرغ از سفره مردم پر کشید که آن هم به دلیل عدم تأمین ارزهای دامی و وجود مافیای شدید واردات است که هر سال از این شرایط برای پر کردن جیب های گشاد خود استفاده می کنند و دولت عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اصلاح ساختار بودجه اولویت اصلی مجلس است و در بودجه ۱۴۰۰ علاوه بر اصلاح ساختار بودجه به شدت بودجه شرکت های دولتی را بررسی خواهیم کرد و دولتی ها بهتر است این پنبه را از گوش خود بیرون بیاورند که هر چه به مجلس ارائه کنند، مجلس آن را تصویب کند.

کلمات کلیدی » حسن روحانی | صمت | ایران | بانک | بانک مرکزی | واردات | مجلس | دولت | مردم |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


هیاتی از فلسطین به لاهه می رود
وزیر خارجه فلسطین از مقدمه چینی‌ها برای سفر به لاهه برای دیدار با دادستان کل دیوان کیفری بین المللی به منظور بررسی گام‌ها در خصوص آغاز تحقیقات پیرامون جنایت‌های جنگی احتمالی رژیم صهیونیستی خبر داد.

آمریکا: هنوز هیچ تصمیمی درباره نظامیان مستقر در افغانستان نگرفته‌ایم
به دنبال درز یک نامه دیپلماتیک به مطبوعات، آمریکا اعلام کرد هنوز هیچ تصمیمی درخصوص وضعیت نیروهای آمریکایی در افغانستان در آستانه ضرب‌الاجل اول مه برای خروج آنها از این کشور اتخاذ نشده است.

بایدن برای آزادی «بن نایف» تحت فشار است
یک رسانه انگلیسی با اشاره به رابطه نزدیک «بن نایف» با برخی از اعضای دولت جدید آمریکا، از تحت فشار بودن «جو بایدن» برای آزادی ولیعهد سابق سعودی خبر داده است.

مراکز نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر در ۶ استان کشور افتتاح شد
رئیس دفتر رئیس‌جمهور ۶ مرکز نگهداری و بازپروری معتادان در استان‌های کشور را افتتاح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید