اکونومی نیوز / سیاسی

به زودی به پرونده و ابعاد ترور شهید فخری زاده رسیدگی خواهد شد

کد خبر 68587 1399-09-12 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دادستان کل کشور گفت: در مجموعه قوه قضاییه با دستور ریاست قوه قضاییه، کارگروهی تشکیل و به زودی به پرونده و ابعاد ترور شهید فخری زاده در ابعاد ملی و بین المللی رسیدگی خواهد شد.
به زودی به پرونده و ابعاد ترور شهید فخری زاده رسیدگی خواهد شد


حجت الاسلام منتظری در منزل شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان حاضر شد و با خانواده معظم آن شهید دیدار کرد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام و دانشمند هسته ای، از درگاه خداوند برای آن شهید رحمت الهی و برای خانواده ایشان صبر و اجر را مسئلت کرد.
دادستان کل کشور با اشاره به پیام مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر لزوم پیگیری تلاش علمی و فنی این دانشمند برجسته و ممتاز هسته ای و دفاعی کشورمان، بر رسیدگی به ابعاد حقوقی و قضایی ترور شهید فخری زاده تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان اینکه دست پلید استکبار به سرکردگی آمریکا و با هدایت رژیم منحوس صهیونیستی در این حادثه کاملا نمایان است، خاطرنشان کرد: در مجموعه قوه قضاییه با دستور ریاست قوه قضاییه، کارگروهی تشکیل و به زودی به پرونده و ابعاد ترور این شهید بزرگوار در ابعاد ملی و بین المللی رسیدگی خواهد شد.
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » آمریکا | حقوق | کارگر | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


دولت جدید آمریکا برای احیای داعش تلاش می‌کند
یک تحلیلگر لبنانی با اشاره به تحرکات اخیر ایالات متحده آمریکا در سوریه و عراق، تأکید کرد: دولتِ جدید آمریکا برای احیای داعش در منطقه تلاش می کند.

واکنش مادورو به تحریم مقامات ونزوئلا توسط اروپا
در پی اقدام اخیر اتحادیه اروپا در افزودن نام ۱۹ مقام ونزوئلا به لیست تحریم‌ها، رئیس‌جمهور این کشور هشدار داد تا زمانیکه این اتحادیه سیاست‌های تحریمی خود را کنار نگذارد، «کاراکاس» با اروپا وارد مذاکره نخواهد شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید