صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

کاهشوابستگی بودجه ۱۴۰۰ به نفت/ توجه ویژه‌ای به نظام سلامت شده است

کد خبر 68580 1399-09-12 11:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: وابستگی بودجه به نفت از منظر هزینه‌های جاری کم شده و در بحث نظام سلامت، بودجه افزایش قابل توجهی داشته است.
کاهشوابستگی بودجه ۱۴۰۰ به نفت/ توجه ویژه‌ای به نظام سلامت شده است

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با تقدیم بودجه سال ۱۴۰۰ به مجلس اظهار داشت: براساس قانون لایحه بودجه باید هر سال تا ۱۵ آذر ماه تقدیم مجلس شورای اسلامی شود. امسال خوشبختانه با تاکیدات رئیس‌جمهور زودتر از موعد مقرر تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و بنده به نیابت، صبح امروز بودجه را تقدیم کردم و اعلام وصول شد.
امیری عنوان کرد: پس از اعلام وصول لایحه در اختیار نمایندگان قرار می گیرد و به کمیسیون های مربوط ارجاع می شود و با توجه به اینکه امسال سه روز زودتر لایحه تقدیم مجلس شد امیداورم نمایندگان مجلس به نحوی آن را بررسی کنند که دولت فرصت یابد که اقدامات لازم در رابطه با آن را انجام دهد.‌
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: از مهمترین ویژگی های قانون بودجه این است که از لحاظ اصلاح ساختار بودجه موارد قابل اهمیت است. وابستگی بودجه به نفت از منظر هزینه های جاری کم شده و در بحث نظام سلامت، بودجه افزایش قابل توجهی داشته است.  
ادامه دارد...

کلمات کلیدی »از پرونده ها بخوانید
» دولت باید هزینه‌هایش را کاهش دهد تا کسری بودجه جبران شود
» اولین جلسه ستاد تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۰ برگزار شد
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید