اکونومی نیوز / تکنولوژی

باشگاه پژوهشگران آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز راه اندازی شد

کد خبر 68573 1399-09-12 11:45
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز با راه اندازی باشگاه پژوهشگران، گام جدیدی در مسیر حمایت از پژوهشگران و ترویج این دانش برداشت.
باشگاه پژوهشگران آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز به منظور شناسایی و ایجاد شبکه‌ای هم‌افزا از پژوهشگران توانمند و مسئولیت‌پذیر باشگاه پژوهشگران را در سطح ملی راه‌اندازی کرد. این باشگاه با هدف ترویج دانش نقشه‌برداری مغز محققان را حمایت می‌کند.
این آزمایشگاه ملی با راه‌اندازی باشگاه پژوهشگران، محققان را برای رفع چالش‌ها و مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی همراهی می‌کند.
پژوهشگران که به صورت وابسته یا افتخاری عضو این باشگاه می‌شوند از تسهیلات آموزشی، پژوهشی و ساماندهی تیم‌های هدفمند جهت برگزاری رویدادها یا مسابقات در حوزه نقشه‌برداری مغز بهره خواهند برد.

کلمات کلیدی » تسهیلات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


عارضه پوستی پس از تزریق واکسن مدرنا
۱۱ پزشک در نامه‌ای اعلام کردند گروهی از دریافت کنندگان واکسن کووید ۱۹ مدرنا، پس از تزریق با یک عارضه پوستی روبرو شده‌اند. در محل تزریق پوست بدن آنها متورم می‌شود و با خارش یا درد همراه است.

ابلاغیه‌ مراجع فرهنگی، بسته‌های اینترنت شبانه را حذف کرد
وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات گفت: اعتراضاتی از سوی مراجع فرهنگی کشور در رابطه با بسته‌های شبانه مطرح شد، ما ابلاغیه‌ای دریافت کردیم که می‌گفت کاربران به سمت بسته‌های اینترنت رایگان شبانه سوق پیدا نکنند.

یوتیوب برای فعالسازی دوباره حساب ترامپ شرط گذاشت
مدیر ارشد اجرایی یوتیوب اعلام کرد این شبکه اجتماعی هنگامی تعلیق حساب کاربری دونالد ترامپ را رفع می‌کند که تایید شود ریسک خشونت کاهش یافته است.

انگلیس از اپل تحقیق می کند
پس از هلند، انگلیس نیز تحقیقاتی درباره سلطه اپل بر اپ استور و دریافت کمیسیون از توسعه دهندگان اپلیکیشن آغاز می کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید