اکونومی نیوز / سیاسی

طرح هسته‌ای مجلس در روابط خارجی کشور مشکل ایجاد می‌کند

کد خبر 68571 1399-09-12 11:36
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: درخصوص طرح هسته‌ای مجلس با بخش‌های ذیربط مشورت نشده بود و ممکن است در نحوه اجرا مشکل ایجاد کند و همچنین مشکلاتی روابط خارجی به وجود بیاورد.
طرح هسته‌ای مجلس در روابط خارجی کشور مشکل ایجاد می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه امروز دولت مقداری از وقت‌مان صرف بحثی بود که دیروز صبح و بعد از ظهر در مجلس در رابطه با طرحی در رابطه با مسأله هسته ای انجام شد.
واعظی عنوان کرد: اکثر اعضای دولت نگرانی‌هایی داشتند زیرا درخصوص این طرح با بخش‌های ذیربط مشورت نشده بود و ممکن است در نحوه اجرا مشکل ایجاد کند و همچنین مشکلاتی روابط خارجی به وجود بیاورد. مقداری هم در رابطه با مسأله کرونا صحبت شد.
وی ادامه داد: بیماریابی ما افزایش پیدا کرده است و ورود به بیمارستان، بستری و تعداد فوتی‌ها در سراسر کشور کاهش یافته و تعداد شهرهای قرمز نیز کم شده است.
ادامه دارد...

کلمات کلیدی » کرونا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


سفیر امارات در تل‌آویو با رئیس رژیم صهیونیستی دیدار کرد
سفیر امارات در تل آویو که به اراضی اشغالی رفته است، برای اولین بار پس از عادی سازی روابط میان دو طرف با رئیس رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

اصولگرایان و خیال خام وحدت دوقطبی رئیسی- محمد؟
تا همین دیروز گفته می‌شد که اگر سیدابراهیم رئیسی کاندیدای جریان اصولگرا باشد، اجماع قطعی است اما این‌طور که معلوم است این هم خوش‌خیالی است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید