اکونومی نیوز / سیاسی

هلاکت ۷ داعشی در حمله ارتش عراق

کد خبر 68565 1399-09-12 11:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک منبع نظامی از هلاکت ۷ تن از اعضای گروه تروریستی داعش در نتیجه بمباران هوایی و توپخانه‌ای نیروهای ارتش عراق خبر داد که مواضع گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین واقع در شمال عراق را هدف قرار دادند.
هلاکت ۷ داعشی در حمله ارتش عراق


 سعد محمد، یکی از فرماندهان عملیات صلاح الدین (وابسته به ارتش عراق) اعلام کرد، نیروهای ارتش با کمک جنگنده های این کشور، بمباران هوایی و توپخانه ای انجام دادند و یکی از مراکز تجمع اعضای داعش را در سلسله کوه های «مکحول» هدف قرار دادند.
وی در ادامه افزود، در نتیجه این حملات، هفت تن از اعضای گروه تروریستی داعش به هلاکت رسیدند.
پیشتر وزارت دفاع عراق اعلام کرده بود، در پی درگیری ها و بمباران مواضع داعش در سلسله کوه های «مخمور» واقع در در استان نینوا در شمال عراق، ۶ نیروی داعشی از پای درآمدند.
طی ماه های اخیر، روند حملات عناصر داعش به ویژه در منطقه بین استان های کرکوک و صلاح الدین در شمال و استان دیالی در شرق این کشور افزایش یافته است. این مناطق به «مثلث مرگ» مشهور هستند.
بغداد در دسامبر ۲۰۱۷ از پیروزی خود علیه داعش و آزادی مناطق خود از لوث این گروه تروریستی که حدود یک سوم مساحت عراق را اشغال کرده بود، خبر داد.
همواره داعش گروهک های مخفی خود را در مناطق گسترده عراق حفظ کرده است و گاهی اوقات حملات تروریستی انجام می دهد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تشریح آخرین جزئیات انتخابات ۱۴۰۰ توسط رئیس ستاد انتخابات کشور
رئیس ستاد انتخابات کشور آخرین جزئیات فرآیند برگزاری انتخابات‌ سال آینده را تشریح کرد.

داوطلبان انتخابات به صورت غیر حضوری اقدام به نام نویسی کنند
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: ثبت نام‌ها از ۲۰اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق درگاه‌های موبایل و وب سایت و پیشخوان‌های دولت و همچنین به صورت حضوری شروع می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید