اکونومی نیوز / اجتماعی

ابعاد ملی و بین المللی پرونده ترور شهید فخری زاده‌ رسیدگی می‌شود

کد خبر 68561 1399-09-12 11:21
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دادستان کل کشور گفت: در قوه قضائیه، کارگروهی تشکیل و به زودی به پرونده و ابعاد ترور شهید فخری زاده در ابعاد ملی و بین المللی رسیدگی خواهد شد.
ابعاد ملی و بین المللی پرونده ترور شهید فخری زاده‌ رسیدگی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در منزل شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان حاضر شد و با خانواده معظم آن شهید دیدار کرد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام و دانشمند هسته‌ای، از درگاه خداوند برای آن شهید رحمت الهی و برای خانواده ایشان صبر و اجر را مسئلت نمود.
دادستان کل کشور با اشاره به پیام مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر لزوم پیگیری تلاش علمی و فنی این دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشورمان، بر رسیدگی به ابعاد حقوقی و قضائی ترور شهید فخری زاده تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان اینکه دست پلید استکبار به سرکردگی آمریکا و با هدایت رژیم منحوس صهیونیستی در این حادثه کاملاً نمایان است، خاطرنشان کرد: در مجموعه قوه قضائیه با دستور ریاست قوه قضائیه، کارگروهی تشکیل و به زودی به پرونده و ابعاد ترور این شهید بزرگوار در ابعاد ملی و بین‌المللی رسیدگی خواهد شد.

کلمات کلیدی » آمریکا | حقوق | کارگر | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ارسال پرونده واکسن "روتا" به سازمان غذا و دارو چالش صادرات کیت‌های تشخیصی کرونا
سلامت ایسنا نوشت: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ کیت تشخیصی کرونا به کشور وارد نمی‌شود و چالش اصلی در این حوزه صادرات است، گفت: در حوزه واکسن‌ها علاوه بر رفع تست بالینی واکسن آنفلوآنزا پرونده واکسن "روتا" تا پایان سال به سازمان غذا و دارو ارسال خواهد شد.

۱۰ حقیقت شگفت‌انگیز درباره سبزیجات
سلامت باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سبزیجات دارای خواص بی‌شماری هستند که می‌توانند برای سلامت بدن مفید باشند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید