اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

آغاز متعادل بازار سرمایه  معاملات متعادل فرآورده‌های نفتی در بورس

کد خبر 68535 1399-09-12 10:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بازار مالی باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: امروز چهارشنبه (۱۲ آذر ماه) بازار در اکثر نمادها منفی و متعادل آغاز بکار کرد.
آغاز متعادل بازار سرمایه  معاملات متعادل فرآورده‌های نفتی در بورس

در گروه فرآورده‌های نفتی شاهد معاملاتی متعادل هستیم. شبریز رشد ۱ درصد دارد. شپنا در قیمت ۱۹۱۵ تومان قرار دارد. شبندر در قیمت ۳۱۰۰ تومان قرار دارد. افت ۳هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۴۷۰هزار واحد قرار گرفته است. شیران، خگستر و های وب بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای شستا، خودرو و وبصادر بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت سه هزار و ۹۹۰واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۴۷۲هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۲درصدی مواجه شد. آخرین قیمت ۱۷۷نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۰۷نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره بیش از۱۳۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع تقریبا به سه هزار و ۶۷۰میلیارد تومان رسید. نماد شستا در قیمت ۲۹۳۹ تومان قرار دارد و افت بیش از ۳ درصد را تجربه می‌کند. 223224
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بورس | نفت | بازار | شستا | تهران | خودرو | تومان | شاخص |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


دهمین هفته خروج حقیقی ها از بازار سرمایه بورس در دست حقوقی‌ها
برآیند معاملاتی بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته حکایت از تداوم روند نزولی اغلب نماگرهای بورسی داشت به‌طوری که شاخص کل افت ۳/ ۲ درصدی را ثبت کرد و میزان کاهش نماگر هم‌وزن به ۷/ ۰ درصد محدود شد.

ضرورت ایجاد بانک های ارزهای دیجیتال باید مساله قانونی و فقهی ارزهای دیجیتال حل شود
مدیر عامل گروه اس اند بی، بر ضرورت راه اندازی بانک های ارزهای دیجیتال تاکید کرد و در عین حال پیشنهاد داد که باید کانونی از کارشناسان این حوزه ایجاد شود تا اطلاعات لازم و صحیح به مخاطبان داده شود.

ریشه اصلاح سنگین شاخص بورس کجاست؟
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در گذشته بارها اعلام شده است که علت اصلاح سنگین شاخص بورس را باید در خارج از بازار سرمایه جست‌وجو کرد که ریشه آن به برخی عوامل اقتصاد ی با محوریت مسایل سیاسی باز می‌گردد.

پیشروی کانالی دلار در اولین ساعات بازگشایی
در صرافی‌های رسمی، هر دلار آمریکا به قیمت ۲۵ هزار و ۵۷۷.۳ تومان و هر یورو نیز به نرخ ۲۹ هزار و ۷۶۵.۷ تومان ارزش‌گذاری شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید