صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

معیارهای «سعد الحریری» برای تشکیل دولت جدید لبنان غیرشفاف است

کد خبر 68532 1399-09-12 10:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک نماینده پارلمان لبنان با انتقاد از تأخیر در تشکیل کابینه جدید لبنان، تأکید کرد: معیارهای «سعد الحریری» برای تشکیل دولت جدید لبنان غیرشفاف است.
معیارهای «سعد الحریری» برای تشکیل دولت جدید لبنان غیرشفاف است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «ادی معلوف» نماینده پارلمان لبنان در سخنانی از تأخیر ایجاد شده در روند تشکیل دولت جدید لبنان به شدت انتقاد کرد. وی در این خصوص گفت: به نظر می‌رسد که معیارهای نخست وزیر مکلف لبنان برای تشکیل دولت جدید غیرشفاف است.
بر اساس این گزارش، این نماینده پارلمان لبنان در ادامه یادآور شد: درحال حاضر لبنان با بحران‌هایی نظیر بحران اقتصادی مواجه است و این مسأله لزوم تشکیل هرچه سریع‌تر را بیش از پیش گوشزد می‌کند.
معلوف اظهار داشت: «سعد الحریری» نخست وزیر مکلف لبنان برای تشکیل کابینه باید سیاست یکپارچه ای داشته باشد اما با این حال شاهد آن هستیم که هیچ معیار واضح و شفافی برای تحقق این مهم وجود ندارد.
پیشتر هم «ابراهیم الموسوی» نماینده پارلمان لبنان و عضو کمیسیون «وفاداری به مقاومت» در سخنانی از مداخلات سیاسی ایالات متحده آمریکا در این کشور به شدت انتقاد کرده بود. وی در این خصوص گفت: در حال حاضر شاهد مداخلات سیاسی مستقیم ایالات متحده آمریکا در لبنان هستیم. علت این مداخلات، آن است که آمریکایی‌ها از طریق راهکار نظامی نمی‌توانند به اهداف خود در لبنان دست پیدا کنند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید