اکونومی نیوز / سیاسی

حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

کد خبر 68531 1399-09-12 10:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حجت الاسلام علی شیرازی با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله منصوب شد.
حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله با حضور حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار حسین نجات جانشین قرارگاه ثارالله و جمعی از فرماندهان و مسئولین و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگذار شد.
حجت الاسلام حاجی صادقی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده و تاکید بر اینکه دشمنان باید تقاص خباثت‌ها و توطئه‌های خود علیه نظام اسلامی و ملت ایران را بدهند، اظهار کرد: تمامی مکتب‌ها و نظام‌های سیاسی در این اصل اتفاق نظر دارند که شکل‌گیری و دوام نظام‌ها به اقتدار آن است؛ در دین مبین اسلام کسب و ارتقای قدرت در تمامی عرصه‌ها واجب است و شهیدانی که در این مسیر تلاش و مجاهدت می‌کند در پیشگاه خداوند متعال از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند.
وی افزود: وجه تمایز و قوه اصلی اقتدار آفرین ما برابر دشمن ایمان و اعتقاد راسخ و به معنای واقعی معرفت انقلابی و بصیرت دینی است که می‌بایست برای حفظ و ارتقای آن همواره تلاش کنیم.
حجت‌الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه دشمنان امروز حمله به نمادهای فرهنگی ما را در دستور کار قرار داده‌اند گفت: در صیانت از این نمادها و برابر جنگ فرهنگی دشمن باید با جدیت، هدفمندی و قاطعانه بکوشیم.
در پایان این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام علی شیرازی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله معرفی و از تلاش‌ها و زحمات حجت‌الاسلام غفاری پور در مدت تصدی مسئولیت تقدیر شد.

کلمات کلیدی » ایران | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


آمریکا ۱۰ داعشی را به دیرالزور منتقل کرده است
خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد که نیروهای آمریکا ۱۰ تروریست داعشی را از پایگاه الشدادی به صحرای دیرالزور منتقل کرده‌اند.

جزئیاتی تازه درباره نامه رییس دولت اصلاحات به رهبر انقلاب خاتمی نه برانداز است، نه می‌تواند سکوت کند
رییس دفتر سید محمد خاتمی در دولت اصلاحات، پیرامون نامه او به رهبر انقلاب توضیحاتی داد.

پوست‌اندازی دوباره اصلاح‌طلبان چپ‌های خط‌امامی احیا می‌شوند؟
سید محمد خاتمی با نگارش نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری بار دیگر به صدر اخبار بازگشته است. نتیجه بازگشت او می‌تواند احیای جریانی باشد که از دهه هشتاد به حاشیه رانده شد.

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون برای حمایت از اشتغال و کارآفرینی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند تا از طریق فروش سهام و دارایی‌های مالی، سرمایه بانک توسعه تعاون را در جهت حمایت از اشتغال افزایش دهد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید