صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

کد خبر 68531 1399-09-12 10:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حجت الاسلام علی شیرازی با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله منصوب شد.
حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله با حضور حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار حسین نجات جانشین قرارگاه ثارالله و جمعی از فرماندهان و مسئولین و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگذار شد.
حجت الاسلام حاجی صادقی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده و تاکید بر اینکه دشمنان باید تقاص خباثت‌ها و توطئه‌های خود علیه نظام اسلامی و ملت ایران را بدهند، اظهار کرد: تمامی مکتب‌ها و نظام‌های سیاسی در این اصل اتفاق نظر دارند که شکل‌گیری و دوام نظام‌ها به اقتدار آن است؛ در دین مبین اسلام کسب و ارتقای قدرت در تمامی عرصه‌ها واجب است و شهیدانی که در این مسیر تلاش و مجاهدت می‌کند در پیشگاه خداوند متعال از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند.
وی افزود: وجه تمایز و قوه اصلی اقتدار آفرین ما برابر دشمن ایمان و اعتقاد راسخ و به معنای واقعی معرفت انقلابی و بصیرت دینی است که می‌بایست برای حفظ و ارتقای آن همواره تلاش کنیم.
حجت‌الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه دشمنان امروز حمله به نمادهای فرهنگی ما را در دستور کار قرار داده‌اند گفت: در صیانت از این نمادها و برابر جنگ فرهنگی دشمن باید با جدیت، هدفمندی و قاطعانه بکوشیم.
در پایان این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام علی شیرازی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله معرفی و از تلاش‌ها و زحمات حجت‌الاسلام غفاری پور در مدت تصدی مسئولیت تقدیر شد.

کلمات کلیدی » ایران | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


پایان دور ششم نشست کمیسیون مشترک برجام، دور بعدی، دور پایانی است
سرپرست هیات روسیه در مذاکرات برجامی در وین گفت: پیشرفت‌های مهمی در روند مذاکرات حاصل شده است.

عطریانفر: اصلاح طلبان منزوی نخواهند شد، نگرانی هم ندارند و بیشتر مطالبه گر خواهند بود
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اصلاح طلبان منزوی نخواهند شد، نگرانی هم ندارند و بیشتر مطالبه گر خواهند بود.

آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه ۱+۴ در وین
نشست کمیسیون مشترک برجام به منظور جمع بندی رایزنی‌های انجام شده در دور ششم مذاکرات وین، با حضور ایران، گروه ۱+۴ و نماینده اتحادیه اروپا در گرندهتل شهر وین آغاز شد.

چرا مسئولان عدم مشارکت ۳۰ میلیون ایرانی را نادیده می‌گیرند؟ باید بین خود وضعیت اضطراری اعلام کنند
مسئولان جمهوری اسلامی باید بین خود وضعیت اضطراری اعلام کنند و به بررسی فوری و غیرمتعصبانه چرایی عدم حضور بیش از نیمی از مردم در انتخابات بپردازند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید