صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

خون شهید فخری زاده نشان داد دل بستن به شیطان بزرگ خطایی نابخشودنی است

کد خبر 68530 1399-09-12 10:36
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن در اطلاعیه ای تاکید کرد: خون به ناحق ریخته شهید فخری زاده نشان داد دل بستن دوباره به دستکش مخملین بر دست چدنی شیطان بزرگ، خطایی بزرگ و نابخشودنی است.
خون شهید فخری زاده نشان داد دل بستن به شیطان بزرگ خطایی نابخشودنی است

به گزارش خبرگزاری مهر، بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید مهندس مصطفی احمدی روشن در اطلاعیه‌ای با تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور، شهید محسن فخری‌زاده تاکید کرد: خون شهید عزیزمان که پس از دوران مذاکره با سران استکبار و پایبندی به توافق موسوم به برجام به ناحق ریخته شد، یادآور آن است که مسیر پیشرفت ایران اسلامی از ایستادگی و مقاومت توأم با مجاهدت می‌گذرد و در این میانه، تزویر پنهان معاویه صفتان و شرارت عیان یزیدیان زمان یکی است و دل بستن دوباره به دستکش مخملین بر دست چدنی شیطان بزرگ، خطایی بزرگ و نابخشودنی خواهد بود.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
بسم رب الشهدا و الصدیقین
لا یَسْتَوِی الْقاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنینَ غَیْرُ أُولِی الضَّرَرِ وَ الْمُجاهِدُونَ فی سَبیلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدینَ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ عَلَی الْقاعِدینَ دَرَجَةً وَ کُلاًّ وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنی وَ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدینَ عَلَی الْقاعِدینَ أَجْراً عَظیماً
هرگز مؤمنانی که بدون عذر از جهاد بازنشستند با آنان که با مال و جان در راه خدا جهاد کنند یکسان نخواهند بود، خدا مجاهدان (فداکار) به مال و جان را بر بازنشستگان (از جهاد) بلندی و برتری بخشیده و همه (اهل ایمان) را وعده پاداش نیکو فرموده و خداوند مجاهدان را بر بازنشستگان به اجر و ثوابی بزرگ برتری داده است. (سوره مبارکه نساء آیه ۹۵)
بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید مهندس مصطفی احمدی روشن، شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور، دکتر محسن فخری‌زاده را تبریک و فقدان این سرباز ولایت را تسلیت عرض می‌نماید. بزرگ‌مردی که جایگاه والای او در صنعت هسته‌ای کشور غیرقابل انکار و شاگردان و رهروان راه سرخش بسیار است.
خون شهید عزیزمان که پس از دوران مذاکره با سران استکبار و پایبندی به توافق موسوم به برجام به ناحق ریخته شد، یادآور آن است که مسیر پیشرفت ایران اسلامی از ایستادگی و مقاومت توأم با مجاهدت می‌گذرد و در این میانه، تزویر پنهان معاویه صفتان و شرارت عیان یزیدیان زمان یکی است و دل بستن دوباره به دستکش مخملین بر دست چدنی شیطان بزرگ، خطایی بزرگ و نابخشودنی خواهد بود.
اینک ضمن مطالبه مجازات سخت عاملان و آمران این جنایت شوم و برخورد جدی با مسبّبان آن، متذکر می‌شویم اتخاذ تدابیر عملیاتی جهت تسریع در توسعه صنعت هسته‌ای و تداوم مستحکم راه آن شهید عزیز در این صنعت راهبردی از هر زمانی ضروری‌تر شده است.
بار دیگر ما بسیجیان و سربازان ولایت در سنگر مقدس غنی‌سازی ایران اسلامی، با امام خامنه ای عزیز تجدید عهد می‌کنیم که تا آخرین نفس از هرگونه تلاش و مجاهدت در طی طریق شهدای عزیزمان که مسیر تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی است دریغ نورزیده و در این راه روشن تا پای جان ایستادگی نمائیم.
بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید مهندس مصطفی احمدی روشن

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید