اکونومی نیوز / اجتماعی

آموزش حضوری تابع تصمیم ستاد ملی مبارزه با کروناست

کد خبر 68490 1399-09-12 09:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اخیرا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از ١۵آذرماه منتشر شده که مستند نیست و وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرده است.
آموزش حضوری تابع تصمیم ستاد ملی مبارزه با کروناست

به گزارش خبرگزاری مهر، در متن اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
اخیراً در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از ١۵ آذرماه منتشر شده که مستند نیست.
وزارت آموزش و پرورش با در نظر گرفتن این مهم که سلامت دانش آموزان و معلمان اولویت است، در خصوص ادامه به کار مدارس و روند آموزش حضوری تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است و معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان اخبار مربوط به مصوبات ستاد را فقط از رسانه ملی و پورتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش پیگیری کنند.
وزارت آموزش و پرورش ضمن تکذیب این‌گونه ادعاهای واهی که فقط موجب تشویش اذهان عمومی می شود؛ اعلام می دارد که این وزارتخانه حق قانونی هرگونه اقدام حقوقی در مراجع قضایی را در صورت تکرار اینگونه موارد برای خود محفوظ می‌داند.»

کلمات کلیدی » کرونا | طلا | مجازی |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ماجرای جذب همسران و اقوام مدیران کل شهرداری در این سازمان
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عدم رعایت قانون و جذب همسران و اقوام نزدیک مدیران کل شهرداری تهران در این سازمان، انتقاد کرد.

هشدار؛ حضور مردم برای خرید و کم اهمیت شمردن شرایط پاندمی کرونا
یک روانشناس گفت: فشارهای روحی حاصل از طولانی شدن مدت زمان بیماری، در خانه ماندن و... ‌اکنون همانند یک فنر عمل می‌کند که با آزاد شدن در هر لحظه‌ای افراد را به عرصه مهمانی، جشن‌ها، دید و بازدید و خرید می‌کشاند.

واکسن شهید فخری‌زاده در مرحله تست انسانی دسترسی به واکسن‌های ایرانی کرونا از شهریور ۱۴۰۰
رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین جزئیات تولید واکسن‌های ایرانی کرونا را تشریح کرد.

تربیت ناخداهای جوان در بندر کنگ/ لزوم مشوق‌هایی برای احیای میراث جهانی
توافق با وزارت آموزش و پرورش برای راه اندازی هنرستان علوم و فنون دریانوردی در بندر کنگ با هدف تربیت ناخداهای جوان اقدام پاسدارانه دانش لنج سازی در ایران بوده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید