اکونومی نیوز / اجتماعی

هوای تهران در آستانه ورود به شرایط ناسالم

کد خبر 68489 1399-09-12 09:40
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
میانگین غلظت آلاینده های هوای تهران بر روی عدد ۱۴۰ قرار گرفته و کیفیت هوا در آستانه ورود به شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.
هوای تهران در آستانه ورود به شرایط ناسالم

به گزارش خبرنگار مهر، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار دارد و در آستانه ورود به شرایط ناسالم برای همه گروه ها است.
میانگین غلظت آلاینده‌ها هم اکنون بر روی عدد ۱۴۰ قرار گرفته در حالیکه طی ۲۴ ساعت گذشته این میانگین ۱۰۸ بوده است.
آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون همچون روزهای گذشته آلاینده غالب هوای پایتخت است.
در این شرایط پیش بینی می‌شود، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

کلمات کلیدی » پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


صدور مجوز تست انسانی واکسن شهید فخری‌زاده چند واکسن ایرانی کرونا به مرحله آزمایش انسانی رسیده‌اند؟
از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی قدم در راه ساخت واکسن کرونا گذاشته‌اند و چند واکسن ایرانی کرونا موفق به اخذ مجوز تست انسانی شده‌اند و مجوز تست انسانی واکسن شهید فخری‌زاده هم صادر شده است.

حال تالاب انزلی خوب نیست
درپی انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از کاهش شدید عمق تالاب انزلی طی هفته‌ گذشته، یک کارشناس گفت: کاهش عمق تالاب انزلی موضوع جدیدی نیست و بیش از یک دهه است که اتفاق افتاده است.

گسترش بازی‌های محلی و بومی عشایر در مدارس/ جای خالی بازی‌های محلی در «شاد»
مدیر کل دفتر توسعه عدالت آموزشی و عشایر آموزش کشور گفت: بازی به عنوان یک ابزار یادگیری است و وزارت ورزش و جوانان برای سلامت جسمی دانش آموزان باید در کنار آموزش و پرورش فعالیت کند.

کلیشه های جنسیت زده و زنانی که ضعیفه خطاب می شوند
"خاله زنک"، "ضعیفه"، "قول مردانه"، "این زن برای خودش یک پا مرد است" و... از جمله کلیشه‌هایی است که زنان از هنگام تولد آن‌ها را شنیده‌اند؛ کلیشه‌هایی که مستقیما و بعضا غیر مستقیم تحقیر نفس زنان و زنانگی را نشانه می‌گیرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید