اکونومی نیوز / سیاسی

دولت مکلف به ثبت معاملات متوسط و بزرگ در سامانه ستاد شد

کد خبر 68471 1399-09-12 09:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اقتصاد سیاسینمایندگان مجلس دولت را مکلف به ثبت معاملات متوسط و بزرگ در سامانه ستاد در راستای ساماندهی خریدهای دولتی کردند.
دولت مکلف به ثبت معاملات متوسط و بزرگ در سامانه ستاد شد

، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۲ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور، با جزء ۵ بند الف ماده واحده این طرح موافقت کردند که براساس آن؛ دولت مکلف به ثبت معاملات بزرگ و متوسط در سامانه ستاد در راستای ساماندهی خرید های دولتی شد. در بند الف ماده واحده طرح مذکور آمده است: دولت مکلف است لایحه بودجه سنواتی را با رعایت احکام زیر تهیه، تدوین و به مجلس شورای اسلامی ارائه نماید: در جزء ۵ بند الف این ماده واحده آمده است: منوط شدن هرگونه پرداخت وجه بابت انعقاد و اجرای معاملات بزرگ و متوسط دستگاه های مشمول قانون "برگزاری مناقصات" به ثبت معاملات مذکور در سامانه ستاد. ۲۲۳۲۲۳
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » مجلس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


کشته شدن ۵ تن از جمله یک کودک در حمله ائتلاف عربی به الحدیده
در پی حملات ائتلاف متجاوز عربی به شهرستان الحوک در الحدیده، پنج یمنی از جمله یک دختربچه کشته و چندین تن دیگر زخمی شدند.

دفتر رئیس‌جمهوری بار دیگر نقل‌قول از واعظی درباره نرخ ارز را تکذیب کرد
روابط‌عمومی دفتر ریاست‌جمهوری بار دیگر در اطلاعیه ای، نقل‌قول بازنشر شده از زبان محمود واعظی درباره گران شدن نرخ ارز را تکذیب کرد.

 با 15 پهپاد و یک موشک بالستیک عمق خاک عربستان را هدف قرار دادیم
سخنگوی نیروهای مسلح یمن جزئیات جدیدی از حمله گسترده پهپادی و موشکی به عمق خاک عربستان سعودی در روز شنبه (دیروز) خبر داد.

قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی‌هایی شده است برجام باید احیا شود
معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی هایی شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید