صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

مجلس خیال می‌کند با تصویب طرح ضدبرجام راه 1400را هموار می کند

کد خبر 68456 1399-09-12 09:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
روزنامه جمهوری اسلامی در باره طرح ضدبرجامی مجلس نوشت: اشتباه محض است که آقایان خیال کنند راه برای انتخابات 1400 هموار می‌شود. برعکس با این اقدامات تلافی‌جویانه حتما موقعیت حداقلی فعلی را نیز از دست خواهند داد.
مجلس خیال می‌کند با تصویب طرح ضدبرجام راه 1400را هموار می کند


این روزنامه نوشت:
اولین نتیجه طرح مصوب مجلس، جهش مجدد قیمت ارز و به تبع آن سایر مایحتاج مردم بوده است و از این بابت باید به مجلس یکدست انقلابی تبریک گفت که ظاهراً عدم اقبال عمومی به انتخاب این حضرات را اینگونه پاسخ می دهند.
مانع تراشی و سنگ اندازی در مسیر حرکت سیاست خارجی به نفع کیست و مصلحت مردم و نظام را مدنظر دارد یا در ورطه شکست انداختن رقیب را؟ اشتباه محض است که آقایان خیال کنند راه برای انتخابات 1400 هموار می شود برعکس با این اقدامات تلافی جویانه حتما موقعیت حداقلی فعلی را نیز از دست خواهند داد. چون حافظه تاریخی مردم کار می کند و بخوبی می داند همه سردمداران این رویکردها با اصل برجام و مذاکره موافق بودند و صریحاً می گفتند مگر می شود با آمریکا مذاکره کرد بدون آنکه بالاترین سطوح تصمیم گیری نظام اجازه نداده باشد؟ حال که علیرغم مخالفت دولت و وزارت خارجه،زور خط دهندگان افراطی چربیده و برای تصویب کلیات طرحی که سفره امروز ملت را ازدیروز کوچک تر کرده است،الله اکبر می گویند به آنان امیدی نیست چون غیر از منافع خود به چیز دیگری نمی اندیشند، فقط این امیدواری باقی است که این در حد یک حرکت سیاسی نمادین در پاسخ به ترور شهید فخری زاده باقی بماند، و مراجع بالا دستی از بروز تبعات سنگین این اقدامات که دولت و دستگاه دیپلماسی و نارضایتی عمومی را نشانه رفته است، جلوگیری نمایند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید