اکونومی نیوز / سیاسی

اخبار ضد و نقیض درباره ترور نافرجام شهردار استانبول

کد خبر 68433 1399-09-12 06:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
برخی منابع و رسانه های فضای مجازی شامگاه سه شنبه اخبار ضد و نقیضی درباره ترور نافرجام شهردار شهر استانبول ترکیه منتشر کردند.
اخبار ضد و نقیض درباره ترور نافرجام شهردار استانبول

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، برخی منابع خبری شامگاه سه شنبه اخبار ضد و نقیضی درباره ترور نافرجام «اکرم امام اوغلو» شهردار استانبول ترکیه منتشر کردند.
به گفته این منابع، گروه تروریستی داعش به عواملش دستور ترور شهردار استانبول را داده و نیروهای امنیتی با بازداشت چند عضو این گروه تروریستی در همین رابطه، تدابیر امنیتی امام اوغلو را تشدید کرده اند.
در همین حال، اداره پلیس امنیت ترکیه هم در اطلاعیه ای اعلام کرد که آنگونه که در رسانه‌ها منعکس گردیده است موضوع ترور نافرجام شهردار استانبول یا دستگیری عوامل آن واقعیت ندارد.
در این اطلاعیه آمده است: در برخی اوقات درباره اقدامات خرابکارانه و یا ترور شخصیت‌های مهم گزارشاتی دریافت می‌شود.
این اطلاعیه می‌افزاید: همزمان با انتقال موضوع به اشخاص ذیربط، برای افزایش ضریب امنیتی تدابیر لازم اتخاذ می‌شود، بنابراین به اطلاع می‌رسانیم آنگونه که در رسانه‌ها آمده است، موضوع ترور نافرجام شهردار استانبول و یا دستگیری عوامل آن واقعیت ندارد.

کلمات کلیدی » طلا | ترکیه | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


آرایش کنونی اصولگرایان مشخص است قطعا اصلاح‌طلبان به سادگی از قدرت کنار نخواهند رفت
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است: بخشی از مردم، مشارکت در انتخابات را مشروط به بهبود وضعیت اقتصاد ی کردند که این‌ها دست دولت، مجلس، مسئولین و کارگزاران اجرایی است.

‌پاپ بازنشسته از استعفای خود دفاع کرد
‌پاپ بازنشسته به مناسبت هشتمین سالگرد استعفای تاریخی خود و در مصاحبه‌ای که روز دوشنبه منتشر شد، تأکید کرد که آگاهانه کناره‌گیری کرده و "فقط یک پاپ وجود دارد."


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید