اکونومی نیوز / سیاسی

صفحه ی اینستاگرام مصباح یزدی: شدت گرفتن بیماری «آیت الله» دعا کنید

کد خبر 68415 1399-09-12 00:02
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
صفحه منتسب به آیت الله مصباح یزدی رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با اعلام نامساعد بودن حال این عضو خبرگان رهبری و استاد حوزه، از مومنان خواست برای شفای وی دعا کنند.
صفحه ی اینستاگرام مصباح یزدی: شدت گرفتن بیماری «آیت الله» دعا کنید


در صفحه اینستاگرامی منتسب به آیت الله مصباح یزدی اطلاعیه ای منتشر شده که در آن آمده است که دوست داران آیت الله مصباح یزدی مکرراً جویای وضعیت سلامتی این عضو خبرگان رهبری شده اند.
گزارش ادامه یافته است: "با توجه به شدت یافتن بیماری این یاور راستین انقلاب و رهبری، از جمیع علما، فضلا، شاگردان، دوستان و عموم ولایتمداران و علاقمندان به ایشان تقاضا داریم با توسل به ذیل عنایت ائمه اطهار (ع) برای شفای عاجل و کامل ایشان دعا کنند".
اطلاعیه به جزییات بیشتری در این خصوص اشاره نکرده است

بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » طلا | قم | انقلاب |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


 افراد غیر ذیصلاح، علامت اشتباه به خارج ندهند
رییس دفتر رییس‌جمهور در واکنش به اظهارات اخیر برخی افراد و مراجع غیرمسئول در زمینه مذاکرات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها گفت: تصمیم‌گیری در حیطه مسائل ملی و مهم کشور از قبیل پرونده هسته‌ای، در سطح کلان صورت می‌گیرد.

روسیه ممنوعیت ورود رهبر قوم تاتار به کریمه را تا ۲۰۳۴ تمدید کرد
روسیه روز جمعه ممنوعیت ورود به کریمه برای "مصطفی عبدالجمیل کریم‌اغلو"، رهبر ملی قوم تاتار کریمه و معاون اوکراینی وی را تا سال ۲۰۳۴ تمدید کرد.

انفجار در تگزاس آمریکا/ دست‌کم ۱۰ نفر زخمی شدند
در حادثه انفجار در خط لوله گاز در ایالت تگزاس آمریکا، دست‌کم ۱۰ نفر زخمی شدند.

کره شمالی با واردات محصولات نفتی، تحریم‌ها را نقض کرده است
خبرگزاری فرانسه با استناد به یک گزارش نوشت، کره شمالی سال گذشته میلادی خیلی بیشتر از سطح مجاز سالانه تعیین شده توسط تحریم‌های سازمان ملل اقدام به وارد کردن محصولات نفتی تصفیه شده کرده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید