اکونومی نیوز / تولید و صنعت

قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از گروه خودروسازی سایپا

کد خبر 68413 1399-09-11 23:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
صنعت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای به مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این مجموعه به دلیل اقدامات موثر در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از جمله تدوین و انتشار 7 جلد کتاب در زمینه پیشگیری و سبک زندگی در مقابله با کووید19 قدردانی کرد.
قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از گروه خودروسازی سایپا

، در نامه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به گروه خودروسازی سایپا ضمن تبریک و تشکر برای اقدامات موثر سایپا در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه کارگری، از موفقیت های حاصله در تدوین و انتشار 7جلد کتاب در زمینه های مختلف پیشگیری و سبک زندگی در مقابله با کووید19، تجلیل شد. در این نامه اظهار امیدواری شده که با ادامه اعمال مدیریت یکپارچه سلامت در مجموعه گروه شرکت های سایپا، برنامه های پیشگیری از بیماری ها و ارتقای سلامت در جامعه بزرگ نیروی کار گروه خودروسازی سایپا و خانواده آنها، تثبت شده و ادامه داشته باشد. ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرده که موفقیت های به دست آمده در سایه بهره گیری از قابلیت های تخصصی بهداشت و ایمنی شرکت های گروه سایپا  و نظام سلامت کشور است. گروه خودروسازی سایپا با اقدامات هدفمند و کنترل های لازم توانست در کنترل ویروس کرونا در این مجموعه به موفقیت های خوبی دست پیدا کند. از سوی دیگر، این گروه خودروسازی با همکاری استادان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی ایران توانست 7 جلد کتاب در زمینه کنترل کووید 19 را تدوین و منتشر کند. کتاب های تدوین شده می تواند برای صنایع و محیط های کشور الگو قرار گیرد و همچنین این قابلیت وجود دارد که دستاوردها از طریق سازمان بهداشت جهانی در اختیار کشورهای منطقه قرار گیرد. 223227
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | ایران | خودرو | ویروس | بهداشت | جهان | کارگر | کووید19 | دانشگاه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تولید و صنعت


سخنگوی صنعت برق کشور: لزوم کاهش 10درصد مصرف برق و گاز از سوی مردم
صنعت باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی صنعت برق کشور گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای قطعی برق برنامه ریزی شده نداریم.

شرط ارزان شدن قیمت خودرو
صنعت باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شورای رقابت فرمول قیمت گذاری خودرو را تغییر داد و بر این اساس قرار است از این به بعد در فرمول جدید، قیمت بازار در نظر گرفته شود.

فرش قرمز عراق برای حضور خودروسازی ایران استقبال عراق از سرمایه‌گذاری ایران در بخش خودرو
صنعت ایلنا نوشت: رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت: عراقی‌ها بیشتر به دنبال این هستند که همکاری مشترک خودرویی به شکل سرمایه‌گذاری در عراق باشد. البته امروز هم به مقدار محدود این اتفاق می‌افتد و بعضی محصولات ایران در عراق مونتا‍ژ می‌شوند اما این بار به دنبال سرمایه‌گذاری در داخل عراق هستند.

نرخ عوارض آزادراه تهران- پردیس چقدر است؟
صنعت نرخ جدید عوارض آزادراه تهران- پردیس اعلام شد .


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید