اکونومی نیوز / سیاسی

روحانی فردا در مجلس حاضر نمی‌شود نوبخت لایحه بودجه راتقدیم می کند

کد خبر 68395 1399-09-11 22:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور لایحه بودجه را امضا کرده اند و قرار شد فردا ساعت ۱۰ صبح «نوبخت» در مجلس حاضر شود و لایحه بودجه سال آینده را تقدیم مجلس کند.
روحانی فردا در مجلس حاضر نمی‌شود نوبخت لایحه بودجه راتقدیم می کند


حسینعلی امیری امشب در گفتگوی تلویزیونی با بیان اینکه لایحه بودجه ۱۴۰۰ آماده است، گفت: آقای رئیس جمهور لایحه بودجه را امضا کرده اند و قرار شد فردا ساعت ۱۰ صبح «نوبخت» در مجلس حاضر شود و لایحه بودجه سال آینده را تقدیم مجلس کند.
وی اظهار داشت: حضور رئیس جمهور برای تقدیم لایحه بودجه براساس قانون اساسی تکلیف نیست و از اختیارات او (رئیس جمهور) است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه «روحانی» خود را پایند به مصوبات ستاد ملی مبارزه با می داند و مصوبات ستاد برای او حجت است، گفت: از این رو رئیس جمهور فردا در مجلس حاضر نمی شود و لایحه بودجه از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه به مجلس تقدیم می شود.
همچنین در همین راستا، محمد حسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت دوازدهم آذرماه لایحه بودجه ۱۴۰۰ را تقدیم مجلس می کند، گفت: طبق قانون روحانی می تواند برای لایحه بودجه به مجلس نیاید.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » حسن روحانی | مجلس | دولت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


مسلمانان سراسر جهان مدتهاست گرفتار آمریکا هستند/ حمله واشنگتن به عراق و سوریه
سخنگوی وزارت خارجه چین در سخنانی تصریح کرد: مسلمانان سراسر جهان مدتهاست گرفتار آمریکا هستند؛ واشنگتن سعی دارد عصبانیت جامعه مسلمانان را از خود دور کند.

افغانستان با آغاز ماه مبارک رمضان خواستار آتش‌بس دایمی طالبان شد
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، رئیس جمهور افغانستان از طالبان خواست تا با درخواست برحق مردم که آتش‌بس دایمی است موافقت کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید