اکونومی نیوز / سیاسی

یک بمب در مسیر خودرو هیأت دیپلماتیک روسیه در افغانستان منفجر شد

کد خبر 68392 1399-09-11 21:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزارت امور خارجه روسیه با صدور بیانیه ای از انفجار یک بمب دست‌ساز در مسیر خودرو هیأت دیپلماتیک روسیه در پایتخت افغانستان خبر داد.
یک بمب در مسیر خودرو هیأت دیپلماتیک روسیه در افغانستان منفجر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه امروز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یک بمب دست‌ساز در نزدیکی خودرو متعلق به هیأت دیپلماتیک این کشور در شهر کابل پایتخت افغانستان منفجر شده است.
در بیانیه صادره از سوی وزارت امور خارجه روسیه در این خصوص آمده است که بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان خودرو جراحت سطحی دیده است.
بیانیه مذکور درادامه می افزاید: از مقامات افغانستان می خواهیم تا ضمن آغاز روند تحقیق و تفحص پیرامون این حادثه، با اتخاذ اقداماتی امنیت دیپلمات های روسیه در این کشور را تضمین کنند.
این در حالیست که تا کنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.

کلمات کلیدی » روسیه | افغانستان | خودرو | وزارت | پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


ترامپ به دنبال تشکیل یک حزب جدید است
رئیس جمهور فعلی آمریکا که بخشی از ناکامی خود در انتخابات ۲۰۲۰ را محصول خیانت جمهوریخواهان می داند؛ به فکر ایجاد حزب جدیدی است که پاسخگوی اهداف و امیال سیاسی او باشد.

دونالد ترامپ دستور عفو ۷۳ نفر را صادر کرد استیو بنن در میان عفوشدگان
کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای خبر داده که «دونالد ترامپ» دستور عفو و تخفیف مجازات را برای ۱۴۳ نفر صادر کرده که از این میان ۷۳ نفر عفو کامل شده و ۷۰ نفر دیگر تخفیف مجازات گرفته‌اند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید