اکونومی نیوز / سیاسی

اقدامات ناتو در دریای سیاه واکنش متقابل مسکو را در پی خواهد داشت

کد خبر 68386 1399-09-11 21:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کمیسیون روابط خارجی شورای فدراسیون روسیه در سخنانی تصریح کرد: اقدامات ناتو در دریای سیاه واکنش متقابل مسکو را در پی خواهد داشت.
اقدامات ناتو در دریای سیاه واکنش متقابل مسکو را در پی خواهد داشت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «کنستانتین کوساچف» رئیس کمیسیون روابط خارجی شورای فدراسیون روسیه امروز سه شنبه در سخنانی اعلام کرد که اقدامات ناتو در دریای سیاه واکنش متقابل مسکو را در پی خواهد داشت.
بر اساس اعلام این خبرگزاری، رئیس کمیسیون روابط خارجی شورای فدراسیون روسیه در این خصوص گفت: اقدامات ناتو از جمله در دریای سیاه، روح سازمان امنیت و همکاری اروپا را خدشه دار می کند.
«کنستانتین کوساچف» در این خصوص اضافه کرد که این کشور اقدامات و تحرکات ناتو در این منطقه را زیرنطر دارد.
گفتنی است، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در سال های اخیر در رویکرد نگاه به شرق خود در تلاش است تا به بهانه های گوناگونی از قبیل کِشتی رانی آزاد و یا کمک به کشورهای همسایه مسکو، به مقابله با این کشور اقدام نماید.
این در حالیست که نشست امروز و فردای وزرای خارجه کشورهای عضو ناتو با هدف ترسیم راهبرد این سازمان برای سال های آتی و نیز حضور نظامی آن در عراق و افغانستان برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی » روسیه | عراق | افغانستان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


فرمانده تروریست‌های آمریکایی در غرب آسیا به اراضی اشغالی سفر می‌کند
فرمانده تروریست‌های آمریکایی در غرب آسیا هفته جاری به منظور گفتگو درباره ایران و موضوعات منطقه ای به سرزمین‌های اشغالی سفر می کند.

تجمع حامیان مخالف غرب‌گرای دولت روسیه در چند شهر
طرفداران مخالف غرب‌گرای دولت روسیه در اعتراض به بازداشت وی، در چند شهر این کشور با هدایت واشنگتن به برپایی تجمعاتی اقدام کردند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید