اکونومی نیوز / سیاسی

عباسی: از نظر مجلس، برجامی وجود ندارد

کد خبر 68375 1399-09-11 20:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک نماینده مجلس گفت: اقداماتی که سال گذشته انجام شد اصلا گام نبود و طرف مقابل نیز این را می‌داند و این اقدامات را به‌هیچ انگاشته است.
عباسی: از نظر مجلس، برجامی وجود ندارد


 بررسی طرح دوفوریتی لغو تحریم ها امروز در دستور کار مجلس قرار گرفت و نمایندگان پس از تصویب کلیات، رسیدگی به جزئیات این طرح را که دولت را مکلف به شتاب بخشیدن به فعالیت های هسته ای می کند آغاز کردند. 
 نمایندگان با تصویب این طرح نشان دادند ۵ گام کاهش تعهدات هسته ای را که سال گذشته از سوی دولت انجام شد کافی نمی دانند.  فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی کشورمان در گفت وگویی تاکید دارد: اقداماتی که سال گذشته انجام شد اصلا گام نبود و طرف مقابل نیز این را می داند و این اقدامات را به هیچ انگاشته است.وی همچنین با تاکید بر اینکه از نظر اکثریت مجلس، برجام وجود ندارد می گوید: به همین دلیل ما اصلا نام برجام را در مصوبات خود ذکر نمی کنیم اما برخی مسؤولان همچنان تلاش می کنند روی آن مانور دهند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » مجلس | دولت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


به همکاری با ایران در بوشهر ادامه می دهیم/ تمایل روسیه برای ایفای نقش واسطه بین ایران و آمریکا
معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران توضیحاتی را درباره همکاری مسکو با تهران درباره نیروگاه بوشهر و مذاکرات وین ارائه کرد.

«پورابراهیمی» رئیس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد
«پورابراهیمی» جایگزین «ناظمی اردکانی» در کمیسیون اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد.

قصد نامزدی انتخابات ندارم/ سیاست خارجی نباید موضوع دعوای انتخاباتی باشد
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بر عزم خود برای نامزد نشدن استوارم،نوشت: سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است.

روسیه شایعات درباره نیروگاه بوشهر را تکذیب کرد
معاون وزیر امور خارجه روسیه برخی گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر احتمال توقف پروژه ساخت واحدهای نیروگاه بوشهر را شایعه خواند و گفت: روسیه تصمیمی برای متوقف کردن این پروژه ندارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید