اکونومی نیوز / سیاسی

عباسی: از نظر مجلس، برجامی وجود ندارد

کد خبر 68375 1399-09-11 20:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک نماینده مجلس گفت: اقداماتی که سال گذشته انجام شد اصلا گام نبود و طرف مقابل نیز این را می‌داند و این اقدامات را به‌هیچ انگاشته است.
عباسی: از نظر مجلس، برجامی وجود ندارد


 بررسی طرح دوفوریتی لغو تحریم ها امروز در دستور کار مجلس قرار گرفت و نمایندگان پس از تصویب کلیات، رسیدگی به جزئیات این طرح را که دولت را مکلف به شتاب بخشیدن به فعالیت های هسته ای می کند آغاز کردند. 
 نمایندگان با تصویب این طرح نشان دادند ۵ گام کاهش تعهدات هسته ای را که سال گذشته از سوی دولت انجام شد کافی نمی دانند.  فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی کشورمان در گفت وگویی تاکید دارد: اقداماتی که سال گذشته انجام شد اصلا گام نبود و طرف مقابل نیز این را می داند و این اقدامات را به هیچ انگاشته است.وی همچنین با تاکید بر اینکه از نظر اکثریت مجلس، برجام وجود ندارد می گوید: به همین دلیل ما اصلا نام برجام را در مصوبات خود ذکر نمی کنیم اما برخی مسؤولان همچنان تلاش می کنند روی آن مانور دهند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » مجلس | دولت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


بایدن، مادورو را به رسمیت نمی شناسد
مردی که به زودی سکان اداره وزارت خارجه آمریکا را به دست خواهد گرفت؛ مدعی شد که دولت بایدن تحریم های هدفمندتری را در راستای براندازی مادورو اعمال خواهد کرد.

زیباکلام: با آمدن بایدن چیزی تغییر نمی‌کند
از امروز اصولگرایان تندرو با استفاده از رسانه‌هایی که دارند بر طبل و شیپور خواهند کوبید که دیدید با آمدن جو بایدن چیزی عوض نشد.

جلسه علنی آغاز شد بررسی لایحه شوراهای حل اختلاف در دستور کار مجلس
جلسه علنی مجلس آغاز شد و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف در دستور کار قرار گرفت.

تاکید مجدد کویت بر عدم عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی
رئیس مجلس الامه کویت (پارلمان) بر موضع ثابت کشورش در حمایت از ملت فلسطین و حقوق ملی آن و پایان اشغال فلسطین طبق قوانین بین‌الملل تاکید کرد و گفت کویت هرگز اقدام به عادی‌سازی مجانی روابط با رژیم صهیونیستی نمی‌کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید