اکونومی نیوز / سیاسی

شش جلد کتاب نیروی دریایی ارتش رونمایی شد

کد خبر 68369 1399-09-11 20:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با حضور سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا آیین رونمایی از شش جلد کتاب نیروی دریایی ارتش عصر امروز در ستاد این نیرو برگزار شد.
شش جلد کتاب نیروی دریایی ارتش رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، با حضور سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا آیین رونمایی از شش جلد کتاب نیروی دریایی ارتش عصر امروز در ستاد این نیرو برگزار شد.
در این آیین که امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مسئولین لشکری حضور داشتند کتب "نقش هواناو در تاریخ دفاع مقدس"، "جلد سی ام تقویم تاریخ نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس"، "شناورهای نظامی در حقوق بین الملل دریاها"، "جستجوی امنیت در جهان ناامن" و "پدافند هوایی در نیروی دریایی" عناوین رونمایی شد.
گفتنی است ۴ جلد از این کتاب ها درباره نقش نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس، یک جلد درباره راهبردهای امنیتی جدید در حوزه دریا و یک جلد در ابعاد حقوق دریایی است که به همت محققان و پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش به رشته تحریر درآمده است

کلمات کلیدی » جهان | حقوق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


به همکاری با ایران در بوشهر ادامه می دهیم/ تمایل روسیه برای ایفای نقش واسطه بین ایران و آمریکا
معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران توضیحاتی را درباره همکاری مسکو با تهران درباره نیروگاه بوشهر و مذاکرات وین ارائه کرد.

«پورابراهیمی» رئیس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد
«پورابراهیمی» جایگزین «ناظمی اردکانی» در کمیسیون اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد.

قصد نامزدی انتخابات ندارم/ سیاست خارجی نباید موضوع دعوای انتخاباتی باشد
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بر عزم خود برای نامزد نشدن استوارم،نوشت: سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است.

روسیه شایعات درباره نیروگاه بوشهر را تکذیب کرد
معاون وزیر امور خارجه روسیه برخی گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر احتمال توقف پروژه ساخت واحدهای نیروگاه بوشهر را شایعه خواند و گفت: روسیه تصمیمی برای متوقف کردن این پروژه ندارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید