صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

باغچه‌لی: ترور فخری‌زاده یک جنایت شنیع بود

کد خبر 68367 1399-09-11 19:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رهبر حزب حرکت ملی ترکیه در سخنانی در پارلمان این کشور تصریح کرد: ترور فخری‌زاده یک جنایت شنیع بود.
باغچه‌لی: ترور فخری‌زاده یک جنایت شنیع بود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، «دولت باغچه‌لی» رهبر حزب حرکت ملی ترکیه امروز سه شنبه در سخنانی در نشست هفتگی فراکسیون این حزب در پارلمان کشورش به ترور دانشمند هسته ای و دفاعی ایران اشاره کرد و گفت: ترور محسن فخری‌زاده یک جنایت شنیع بود.
رهبر حزب حرکت ملی ترکیه با محکوم کردن این اقدام تصریح کرد: کشته شدن محسن فخری‌زاده دانشمند ایرانی طی حمله مسلحانه در تهران یکی از شنیع‌ترین جنایت‌های رخ داده پس از سوء قصد به جان (سردار شهید) قاسم سلیمانی است.
«دولت باغچه‌لی» در ادامه اضافه کرد: هر گونه اقدام غیراخلاقی و غیرقانونی، حمله مسلحانه و توطئه که با هدف برهم زدن صلح و ثبات در منطقه صورت می‌گیرد را همانند تروریسم می‌بینیم.
عناصر تروریستی عصر جمعه هفتم آذرماه سال جاری با کمین در مسیر خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در یک عملیات انتحاری و مسلحانه، دانشمند دفاعی و هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.
اگرچه هنوز هیچ فرد یا گروهی عهده‌دار مسئولیت ترور شهید محسن فخری‌زاده نشده است، اما این اتفاق نظر وجود دارد که این اقدام تروریستی در اتاق فکر مشترک آمریکا_ رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید