صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

همه طرف‌ها باید برای حفظ و اجرای صادقانه برجام تلاش کنند

کد خبر 68362 1399-09-11 19:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز و در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرد: همه طرف‌ها باید برای حفظ و اجرای صادقانه برجام تلاش کنند.
همه طرف‌ها باید برای حفظ و اجرای صادقانه برجام تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری شینهوا، «هوا چون‌اینگ» سخنگوی وزارت خارجه چین امروز سه شنبه و در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرد که حفظ و اجرای برجام باید پیش‌شرط هر راه‌حل سیاسی در خصوص موضوع هسته ای ایران باشد.
سخنگوی وزارت خارجه چین با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام در ۱۶ دسامبر در این باره اعلام کرد: مشارکت‌کنندگان در برجام قرار است وضعیت فعلی موضوع هسته‌ای ایران، اجرای برجام و گام‌های هماهنگ بعدی را مورد ارزیابی قرار دهند. همه طرف‌ها باید برای حفظ و اجرای صادقانه برجام تلاش کنند.
وی در ادامه افزود: امیدواریم که ایالات متحده در نزدیک‌ترین زمان به برجام بازگردد و مسئولیت خود را برای حفظ نظام بین‌المللی عدم اشاعه هسته‌ای و صلح و ثبات در خاورمیانه (غرب آسیا) برعهده گیرد.
این در حالیست که پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه اروپا دیروز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام روز ۱۶ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۶ آذرماه) در وین پایتخت اتریش برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی »

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید