اکونومی نیوز / تکنولوژی

تقدیر از همراه اول توسط وزیر ارتباطات و استاندار زنجان

کد خبر 68341 1399-09-11 18:14
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار و امام‌جمعه زنجان بابت انجام ١٠٠ درصدی برنامه‌ تعهدی و تلاش‌های همراه اول برای بهره‌مند شدن روستاهای استان مذکور از اینترنت پرسرعت این اپراتور تقدیر کردند.
تقدیر از همراه اول توسط وزیر ارتباطات و استاندار زنجان


در جلسه آنلاین صبح امروز که با موضوع توسعه پوشش اینترنت پرسرعت در روستاهای استان زنجان برگزار شد، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار و امام جمعه زنجان بابت انجام ١٠٠ درصدی برنامه تعهدی و تلاش های همراه اول برای بهره مند شدن روستاهای استان مذکور از اینترنت پرسرعت این اپراتور تقدیر کردند.
همراه اول در سال جاری، ٧٠ سایت نسل ٣ و ۴ را در ٩۵ روستا با پوشش جمعیتی بالغ بر ٣٨٠٠٠ نفر از محل اعتبار خدمات عمومی اجباری ارتباطات و فن آوری اطلاعات (uso) راه اندازی کرده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


آیا استفاده از تبلت‌های هوآوی برای کار مناسب است؟
سخت‌افزارهوآوی تبلت‌های جدید خود را به ابزار و برنامه‌هایی مجهز کرده که استفاده از آنها را برای امور کاری بسیار آسان کرده است. از سخت‌افزارهای کمکی تا قابلیت‌های نرم‌افزاری خاص، هوآوی سعی کرده این رده از محصولات را برای انجام امور کاری بهینه کند.

هوآوی به دنبال شکست انحصار اندروید؛ نصب هارمونی روی 100 میلیون دستگاه هوشمند
سخت‌افزارشرکت هوآوی قصد دارد با انتشار HarmonyOS 2.0 به انحصار اندروید پایان دهد. با برنامه‌ریزی و مذاکرات انجام شدهسیستم عامل هارمونی در آینده‌ای نزدیک روی 100 میلیون دستگاه هوشمند نصب خواهد شد.

آمادگی همراه اول برای هوشمند کردن فرآیندها در حوزه انرژی
ارتباطاتهمراه اول برای هوشمندسازی فرآیندهای صدور مصرف حامل‌های انرژی مشترکان آمادگی دارد.

کاهش بهای مسکن و خودرو پس از بازگشت قیمت‌ها به سایت دیوار
اینترنتبالاخره پس از هشت ماه قیمت‌ها به دیوار برگشتند اما نکته جالب در این بازگشت شکوهمندانه این بود که در این یک هفته گذشته نه قیمت خودرو بالا رفته و نه مسکن. این در حالی است که بهانه اصلی برای حذف قیمت‌ها این بود که سایت‌های خرید و فروش آنلاین باعث افزایش قیمت خودرو و مسکن می‌شوند. حالا با برگشتن قیمت‌ها روی دیوار نه‌تنها روز شنبه ۲۷ دی ماه، قیمت خودرو دوباره ریزش داشته بلکه مسکن هم هنوز روی نمودار نزولی مانده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید