اکونومی نیوز / سیاسی

ترور دانشمند ایرانی محسن فخری‌زاده عملی تروریستی است

کد خبر 68340 1399-09-11 18:11
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کمیسیون امور بین‌الملل پارلمان نمایندگان بلاروس امروز ترور دانشمند هسته ای و دفاعی ایران را «عملی تروریستی» خواند.
ترور دانشمند ایرانی محسن فخری‌زاده عملی تروریستی است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری بلتا (BelTA)، «آندره ساوینیک» (Andrei Savinykh) رئیس کمیسیون امور بین‌الملل پارلمان نمایندگان بلاروس امروز سه شنبه ترور دانشمند هسته ای و دفاعی ایران را «عملی تروریستی» توصیف کرد.
رئیس کمیسیون امور بین‌الملل مجلس نمایندگان بلاروس در این خصوص تأکید کرد: قتل دانشمند ایرانی عملی تروریستی است که اساس همکاری میان کشورها را تضعیف می کند.
وی در ادامه اضافه کرد: ما قتل دانشمند ایرانی محسن فخری زاده را اقدامی تروریستی می‌دانیم. افرادی که مرتکب این قساوت شدند، در واقع با حمله به مبانی قانونی تمدن نوین، ما را به ورطه هرج و مرج و درگیری سوق می‌دهند.
گفتنی است که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز جمعه با صدور اطلاعیه‌ای ترور و شهادت محسن فخری‌زاده معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی (سپند) در یک عملیات تروریستی را تائید کرد.
اگرچه هنوز هیچ فرد یا گروهی عهده‌دار مسئولیت ترور شهید محسن فخری‌زاده نشده است؛ اما این اتفاق نظر وجود دارد که این اقدام تروریستی در اتاق فکر مشترک آمریکا_ رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده است.

کلمات کلیدی » ایران | آمریکا | طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


ترامپ با کمترین میزان محبوبیت کاخ سفید را ترک می‌کند
رئیس جمهور کنونی آمریکا در حالی کاخ سفید را ترک می‌کند که کمترین میزان رضایت عمومی از عملکرد خود را در دوره چهارساله ریاست جمهوری اش تجربه می‌کند.

اتحادیه اروپا خواستار توقف شهرک سازی در کرانه باختری شد
اتحادیه اروپا روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از رژیم صهیونیستی خواست تا به «تمام فعالیت‌های شهرک سازی در کرانه باختری» پایان دهد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید