صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

امکان پرورش و تربیت نسل ایرانیانِ «عاشق مبارزه با صهیونیسم» را فراهم کنید

کد خبر 68332 1399-09-11 18:02
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
روزنامه کیهان تاکید کرد که «با ایجاد و تسهیل شرایط تحصیل در رشته‌هایی چون آموزش زبان عبری، تاریخ‌شناسی رژیم صهیونیستی و ... امکان پرورش و تربیت نسل ایرانیان عاشق مبارزه با صهیونیسم فراهم شود.»
امکان پرورش و تربیت نسل ایرانیانِ «عاشق مبارزه با صهیونیسم» را فراهم کنید


در مطلبی با عنوان «مانیفست آموزشی جوخه‎های ترور صهیونی» که در شماره امروز روزنامه «کیهان» منتشر شده است، با اشاره به «مشارکت عناصر مزدور رژیم کودک کش صهیونیستی در ترور شهید سرافراز «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای کشورمان»، آمده است:
«عرصه تقابلات رژیم اشغالگر علیه جمهوری اسلامی، تنها به مواردی چون تهدیدات نظامی پوشالی، خرابکاری های داخلی، ترور دانشمندان هسته ای، تداوم سیاست ایران هراسی و ... ختم نمی شود. عمده توجهات و سرمایه گذاری های سران رژیم صهیونیستی طی سالیان اخیر بر دشمن شناسی یا به عبارت بهتر، شناخت بیش از پیش ایران و ایرانی (به عنوان دشمن شماره یک اسرائیل) معطوف گردیده است. از همین رو، تشویق شهروندان صهیونیست به شناخت مذهب، رسوم و سنت های ایرانی و همچنین آموزش زبان فارسی به ایشان، از جمله کارویژه های مهم سیاست گذاران اسرائیلی محسوب می شود. ناگفته پیداست که هدف از این آموزش ها در وهله نخست، ایجاد علقه و همزادپنداری به منظور انحراف افکار ایرانیان از خطر بزرگی به نام اسرائیل است. همچنین جذب و سازماندهی عناصر خودفروخته و وطن فروش از جمله مراتب دیگر هدف گذاری از این آموزش ها بشمار می روند؛ چه آنکه در جریان حذف فیزیکی دانشمندان هسته ای کشور، عناصر مزدور وطنی بیشترین نقش را در ارتکاب این ترورهای ناجوانمردانه ایفا نمودند و صهیونیست ها تنها به راهبری و کنترل از راه دور تروریست های اجاره ای می پرداختند!»
در ادامه این گزارش با اشاره به مطلبی که اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی در خبرگزاری رویترز تحت عنوان «سرویس های اطلاعاتی اسرائیل به دنبال جذب فارسی زبان ها»، خبری که در رادیوفردا در اردیبهشت ۹۱ با عنوان «کمک یک میلیون دلاری یهودیان به دانشجویان ایرانی تبار» و مطالب دیگری که با مضمون تلاش رژیم صهیونیستی برای جذب ایرانیان منتشر شده، آمده است: «شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی چندی پیش خبر شگفت انگیزتری را مخابره نمود و آن اینکه بنابر درخواست مستقیم سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی (با نام اختصاری امان)، وزارت آموزش این رژیم متعهد شده تا آموزش زبان فارسی را به عنوان یک ماده آموزشی، در مفاد درسی دانش آموزان پایه ابتدایی این رژیم بگنجاند. بر همین اساس مقرر شده است تا اجرای آزمایشی این طرح از مدارس شهر «بئر السبع» آغاز شده و در صورت موفقیت آمیز بودن آن، امکانات مورد نیاز برای تدریس زبان فارسی در سایر شهرها و دیگر مدارس سرزمین های اشغالی، فراهم گردد!»
در بخش پایانی این گزارش می خوانیم: «کمترین انتظار از مسئولان کشور آن است که با ایجاد و تسهیل شرایط تحصیل در رشته هایی چون «آموزش زبان عبری»، «تاریخ شناسی رژیم صهیونیستی» و ... امکان پرورش و تربیت نسل ایرانیان «عاشق مبارزه با صهیونیسم» را فراهم کنند تا ایشان نیز بتوانند لبیک گوی ندای امامین انقلاب اسلامی مبنی بر «محو اسرائیل از صحنه روزگار» باشند.»
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید