اکونومی نیوز / تکنولوژی

اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند

کد خبر 68285 1399-09-11 16:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر ارتباطات در احکامی اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.
اعضای جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد آذری جهرمی مجید خباز و مهرداد ترابیان را به مدت دو سال به سمت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.
در متن احکام انتصاب اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت آمده است: امید است با اتکال به قادر متعال در چارچوب اساسنامه و ضوابط مربوطه در انجام امور محوله در امر مدیریت ، هدایت و راهبری شرکت در زمینه تامین، توسعه، نگهداری و بهره برداری از شبکه ارتباطات کشور و اتخاذ تدابیر و اقدامات لازم مبنی بر حصول اطمینان از تامین ارتباطات زیر ساختی و پایداری شبکه مادر ارتباطی در راستای سیاست های وزارت متبوع و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
مجید خباز پیش از این مدیریت امور اداری و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل در شرکت ارتباطات زیرساخت را برعهده داشته است.
همچنین مهرداد ترابیان مدیرکل امور استان های وزارت ارتباطات و مجری طرح توسعه ارتباطات روستایی بوده است.
پیش از این، سجاد بنابی یکی از اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود که با حکم آذری جهرمی، به سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات منصوب شد.

کلمات کلیدی » محمد جواد آذری جهرمی | وزیر ارتباطات | طلا | وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


تاثیرات متقابل امنیت فضای مجازی و بلاکچین بررسی شد
پروژه «بررسی تأثیرات متقابل امنیت فضای مجازی و زنجیره بلوکی و نظام مدیریت رمزارزها در کشور» در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد.

۱۷ شتابدهنده از استارت آپهای حوزه آب و انرژی حمایت می کنند
معاونت علمی و فناوری اعلام کرد ۱۷ شتاب دهنده در حوزه آب و انرژی شکل گرفته تا با کمک آنها کسب‌وکارهای این حوزه گسترش یابد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید