اکونومی نیوز / سیاسی

منهتن دختر و داماد ترامپ را نمی‌خواهد!

کد خبر 68279 1399-09-11 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
منتقدان دولت ترامپ، پوسترهایی از دختر او ایوانکا، در شهر نیویورک با این طرح که کسی در این شهر "او را نمی خواهد" به در و دیوارها زده‌اند.
منهتن دختر و داماد ترامپ را نمی‌خواهد!


 به نوشته روزنامه سان، شایعه شده که  خانواده جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ، داماد و دختر دونالد ترامپ که ساکن واشنگتن دی.سی بوده اند، در آستانه بازگشت به آپارتمان ۴.۱ میلیون دلاری خود در ساختمان متعلق به دونالد ترامپ در منطقه منهتن به مجرد اینکه این رئیس جمهور آمریکا به شکستش به جو بایدن در انتخابات اذعان کند، هستند.
با این وجود فعالیتهای آنها برای رئیس جمهور در کاخ سفید ممکن است برنامه های آنها تحت الشعاع قرار دهد.
جیسون سلویگ و داورام استیفلر، دو کمدین شناخته شده با عنوان "دروغگوهای خوب" اقدام به توزیع یک سری پوسترهای "کسی او را نمی خواهد" با طرح ایوانکا ترامپ در محله منهتن کرده اند.
این پوسترها که با طرح پوسترهای افراد تحت تعقیب در غرب قدیم کار شده اند، لهجه قلابی دختر ترامپ و همسرش جارد کوشنر را مسخره کرده اند.
این پوستر به کوشنر به شکل شخصیت شیطانی و ترسناک داستانی "اسلندرمن" ارجاع داده است.
اخیرا یک گروه جمهوریخواهان مخالف به نام "پروژه لینکن" دو بیلبورد را در میدان تایمز نصب کردند. یکی از این بیلبوردها جارد کوشنر را همراه با یک جمله نقل قول از او که در آن گفته "نیویورکی ها قرار است رنج ببرند و این مشکل آنهاست" نشان داده است.
ایوانکا که در دولت پدرش مشاور بوده، اخیرا "دموکراتهای شهر نیویورک" را بعد از گزارش نیویورک تایمز درباره دریافت ۷۴۷۰۰۰ دلار از درآمد چندین میلیونی هزینه های مشاوره وضع شده توسط پدرش محکوم کرد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » آمریکا | دلار | ارز | دونالد ترامپ | دولت | انتخابات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


اقدامات امنیتی انجام شده در سه استان عراق
منابع عراقی به اقدامات امنیتی انجام شده در سه استان این کشور اشاره کردند.

برنامه جامع آموزشی هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراها تدوین شد
دبیرخانه دائمی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، برنامه جامع آموزش هیئت‌های عالی نظارت استان را در قالب جزوه آموزشی تدوین و توزیع کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید