اکونومی نیوز / اجتماعی

توزیع اقلام بهداشتی و غذایی در مناطق سیلزده خوزستان

کد خبر 68275 1399-09-11 15:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل بنیاد احسان، از دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام برای امدادرسانی فوری به سیل‌زدگان خوزستان خبر داد.
توزیع اقلام بهداشتی و غذایی در مناطق سیلزده خوزستان

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام، با حضور در منطقه سیل‌زده درویشیه شهرستان کارون ضمن بازدید از وضعیت منازل آسیب دیده و دیدار با مردم، گفت: از روز گذشته و در پی دستور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، نیروهای امدادی و جهادی بنیاد احسان با تمام قدرت و توان به این مناطق اعزام شدند.
وی افزود: در این مدت از طرف ستاد اجرایی توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده، ۵ تن برنج، ۵ تن مرغ و دیگر اقلام جیره خشک بین آسیب دیدگان از آبگرفتگی در حال انجام است.
سلیمانی با اشاره به تخریب برخی منازل و وسایل زندگی مردم گفت: احداث دو آشپزخانه در اهواز و یک آشپزخانه در سربندر برای طبخ ۵۰ هزار پرس غذای گرم نیز از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام می‌باشد.
مدیرعامل بنیاد احسان از راه‌اندازی طرح «مهارت احسان» پس از پایان تخلیه منازل از آبگرفتگی خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از پایان این مرحله، توسط گروه‌های جهادی متخصص همکار ستاد، وسایل آسیب دیده مردم این مناطق را تعمیر خواهیم کرد و تا آخرین لحظه عادی شدن شرایط زندگی در کنار مردم این مناطق خواهیم ماند.

کلمات کلیدی » مردم | بهداشت | ماسک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


طب سنتی چیست و برای چه نمی‌تواند درمان کرونا را پیدا کند؟
سلامت طب موسوم به سنتی، مجموعه تجارب و دانسته‌هایی است که در صدها یا هزاران سال در یک کشور و فرهنگ خاص انباشته شده است و به سوالاتی در رابطه با چگونگی بهبود و درمان بیماری‌های مختلف پاسخ می‌دهد. اما این اتفاق بدون مشخص شدن منشاء بیماری رخ می‌دهد.

۴ عادت غذایی نادرست که باعث مرگ زودرس می‌شود
مطالعه‌ای جدید نشان داده است که مصرف زیاد غذا‌های فرآوری شده و صنعت ی با افزایش میزان مرگ و میر ارتباط مستقیم دارد.

هنوز اعلان قرمز برای ترامپ صادر نشده/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد
سخنگوی ناجا ضمن اعلام اینکه هنور اعلان قرمز از طرف پلیس بین الملل برای ترامپ صادر نشده است، گفت: هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری در کشوری مثل کانادا وجود ندارد.

نماینده رشت: برخی تاکسی ها بنگاه تبلیغاتی ضدنظام هستند!
شهریفارس نوشت: محمدرضا احمدی سنگری در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت با تأکید بر تعریف منشور اخلاقی و اجتماعی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: «همه ما از شرایط سخت فعالیتی رانندگان تاکسی مطلع هستیم، اما رانندگان باید بدانند که تمامی این تسهیلات و حمایت‌ها را نظام برایشان فراهم می‌کند.»


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید