اکونومی نیوز / اجتماعی

اعتراف ۲ سارق به ۷۰ فقره زورگیری!

کد خبر 68271 1399-09-11 15:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارق زورگیر در گشت زنی‌های انتظامی خبر داد و گفت: متهمان به ۷۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
اعتراف ۲ سارق به ۷۰ فقره زورگیری!

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۲۰:۰۰ شب گذشته دهم آذرماه مأموران واحد گشت انتظامی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در حال گشت زنی در حوالی میدان بهشت بودند که متوجه شدند دو مرد جوان تردد شهروندی را متوقف و در حال سرقت اموال وی هستند.
وی عنوان کرد: بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان انجام و سارقان که متوجه حضور مأموران در نزدیکی خود شده بود، سوار بر خودروی سواری ۴۰۵ که در همان نزدیکی به صورت روشن متوقف شده بود، شدند و به سرعت از محل گریختند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه متهمان توجهی به هشدارهای پلیسی نمی‌کردند، افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز در نهایت خودروی سارقان با شلیک پلیس به لاستیک خودرو متوقف و هر دو سارق دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو تعدادی اموال سرقتی از قبیل تلفن همراه، ساعت مچی وجوه نقد و غیره به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد، گفت: هر دو متهم به کلانتری نازی آباد انتقال و در بازجویی‌های پلیسی به ۷۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر و با استفاده از سلاح سرد و زورگیری معترف شدند.
سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان در دستور کار مأموران این کلانتری قرار دارد.

کلمات کلیدی » تهران | خودرو | پلیس | ریال | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


طب سنتی چیست و برای چه نمی‌تواند درمان کرونا را پیدا کند؟
طب موسوم به سنتی، مجموعه تجارب و دانسته‌هایی است که در صدها یا هزاران سال در یک کشور و فرهنگ خاص انباشته شده است و به سوالاتی در رابطه با چگونگی بهبود و درمان بیماری‌های مختلف پاسخ می‌دهد.

جدیدترین آمار جهانی همه گیری کرونا؛ انگلیس رکورددار قربانیان در اروپا
آمار جهان یِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به ۹۶ میلیون و ۶۲۵ هزار و ۸۲۷ نفر رسیده و مرگ دو میلیون و ۶۵ هزار و ۶۹۸ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.

اطلاع از سلامت جنین، حق مادر است از ابتدا هم اجبار در کار نبود
عضو انجمن پریناتولوژی ایران گفت: این حق مسلم مادر باردار است که از سلامت جنین خود در اوایل بارداری اطمینان حاصل کند تا با خاطری آرام و روحیه ای سالم حاملگی را ادامه دهد.

این غذاها را در هوای آلوده بخورید
سلامت فارس نوشت: آلودگی هوا تهدید کننده جدی سلامت است اما امکان رهایی کامل ازآن وجود ندارد؛می‌توانیم با توجه به نوع تغذیه و غذای مصرفی روزانه و استفاده بیشتراز مواد غذایی موثرتر،آسیب‌های وارده به بدن را به حداقل برسانیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید